09.07.2020
Новини Оперативно

За фактами незаконного вирубування лісу відкрили близько десятка кримінальних проваджень

Факти незаконної вирубки дерев задокументували в Збаразькому, Чортківському, Кременецькому, Заліщицькому, Підгаєцькому та Борщівському районах.
Порушників закону поліцейські часто виявляють під час скоєння злочинів, з речовими доказами «на руках». У Підгаєцькому районі під час патрулювання співробітники поліції  виявили двох чоловіків, які рубали дерева на території природно-заповідного фонду. Чоловіки встигли зрізати 17 дерев. Деревину поліцейські у них вилучили.
Незаконною порубкою на території національного природного парку «Дністровський каньйон» займався 31-річний житель Заліщицького району. Чоловік зрізав 27 дерев різних порід. Протиправні дії порушника припинили поліцейські.
Перевіряють правоохоронці  також транспортні засоби та протидіють незаконному перевезенню деревини. У Збаразькому районі правоохоронці зупинили трактор, який перевозив дерева. Водій –  житель райцентру, не мав жодних дозвільних документів на продукцію лісового господарства.
За даними фактами відкриті кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України – незаконна порубка лісу.  Правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до вчинення злочинів, та суми завданих збитків.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Обласний прокурор отримав двох нових заступників

“До неї був дзвінок від особи чоловічої статі”. Поліція перевіряє кілька версій смерті іноземної студентки у Тернополі

Євгенія Цебрій

“Купили квартири і сміються з нас”: на Тернопільщині потерпілі від повені бояться несправедливості

Євгенія Цебрій