12.05.2021
Новини Оперативно

За фактами незаконного вирубування лісу відкрили близько десятка кримінальних проваджень

Факти незаконної вирубки дерев задокументували в Збаразькому, Чортківському, Кременецькому, Заліщицькому, Підгаєцькому та Борщівському районах.
Порушників закону поліцейські часто виявляють під час скоєння злочинів, з речовими доказами «на руках». У Підгаєцькому районі під час патрулювання співробітники поліції  виявили двох чоловіків, які рубали дерева на території природно-заповідного фонду. Чоловіки встигли зрізати 17 дерев. Деревину поліцейські у них вилучили.
Незаконною порубкою на території національного природного парку «Дністровський каньйон» займався 31-річний житель Заліщицького району. Чоловік зрізав 27 дерев різних порід. Протиправні дії порушника припинили поліцейські.
Перевіряють правоохоронці  також транспортні засоби та протидіють незаконному перевезенню деревини. У Збаразькому районі правоохоронці зупинили трактор, який перевозив дерева. Водій –  житель райцентру, не мав жодних дозвільних документів на продукцію лісового господарства.
За даними фактами відкриті кримінальне провадження за статтею 246 Кримінального кодексу України – незаконна порубка лісу.  Правоохоронці встановлюють усіх осіб, причетних до вчинення злочинів, та суми завданих збитків.

 

Схожі пости

Ігри з таким кубиком можуть закінчитися трагічно: на Тернопільщині виявили небезпечну іграшку (фото)

На фінішній прямій: що пропонують кандидати? ГО “Центр UA” проаналізувала передвиборчі програми кандидатів, які вийшли у другий тур

Юлія Гесюк

19 км об’їзної Теребовлі відремонтують вже найближчим часом – Кубраков