25.01.2020
Місто Новини

На місці зрізаних аварійних дерев у Тернополі обіцяють висадити нові

У різних мікрорайонах Тернополя цими днями проводять роботи із санітарної обрізки та видалення аварійних і сухостійних дерев.

Це роблять з метою попередження аварійних ситуацій, а видаленню підлягають лише сухостійні, всихаючі та аварійні дерева, у яких спостерігається стовбурна гниль або ж підірвана коренева система.

Весною цього року на місці видалених насаджень будуть висаджені нові дерева, зокрема, катальпи та інші види декоративних дерев, повідомляє прес-служба міськради.

До слова, у Тернополі планова омолоджуюча обрізка дерев або ж видалення аварійних, сухостійних дерев здійснюється лише після проведення відповідної перевірки та згідно із Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим Кабінетом Міністрів України, Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України і Законом України «Про благоустрій населених пунктів».

Де останнім часом зрізали дерева у Тернополі, пишіть у коментарях та вказуйте назви вулиць. Чи вірите, що на їх місці висадять нові дерева?

Ваш коментар

Схожі пости

“Що з цим робити і як далі жити?” Злива у Заліщицькому районі затопила людям городи

На Тернопільщині прокуратура викрила групу, яка допомагала ухилятись від сплати податків

Віктор Сторожук

Перекрили дорогу через її поганий стан – протест на Тернопільщині