25.06.2022
Новини Оперативно

У Бучацькому районі поліції довелось розбороняти вірян. Люди посварились через церковний дзвін

У селі Стінка Бучацького району громаду вкотре довелось розбороняти правоохоронцям. Цього разу конфлікт виник через церковний дзвін. Люди продовжують ділити церковне майно після переходу громади до ПЦУ.

Міжконфесійні протистояння між громадою села тривають не вперше, коментують в ГУ НП Тернопільської області. Люди ділять церковне майно. Цього разу причиною сварки став дзвін. Поліція не допустила порушень громадського порядку. За фактами звернень громадян проводиться перевірка.

Зі слів начальника відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності ГУНП в Тернопільській області Степана Савика, до охорони порядку та безпеки на період різдвяних свят було залучено понад 650 поліцейських. Правоохоронці несли службу безпосередньо біля культових споруд. Аби запобігти конфліктним ситуаціям, особливу увагу було приділено 22 населеним пунктам, де проводилися почергові богослужіння та 26 громадам, де відбувся перехід до Православної церкви України.

Схожі пости

“Жах і ганьба”: у Тернополі на одній із вулиць після зливи утворилось озеро і фонтан (фото)

Підприємцям, які припинять роботу через “червону” зону, отримають 8 тис. грн

Підсудна заявляє, що невинна, потерпіла говорить про довічне: розпочався судовий процес у справі вбивства студента з ДР Конго (відео)

Євгенія Цебрій
Перейти до панелі інструментів