03.12.2021
Новини

Дружина Андрія Пушкаря стверджує, що справу про аварію, в якій загинув чемпіон, намагаються сфальсифікувати

Пост відчаю написала на своїй сторінці у соцмережі Світлана Пушкар, дружина загиблого торік в автомобільній аварії армрестлера, багаторазового чемпіона Європи і світу Андрія Пушкаря. Жінка звертається до усіх небайдужих, аби звернути увагу на хід справи про аварію, в якій загинув спортсмен.

Дружина чемпіона дякує друзям за підтримку, а ЗМІ за увагу, яку приділили вшануванню пам’яті чоловіка.

– З часом увага до нас притихла, це не дивно, бо життя йде своїм шляхом, – пише Світлана. –  Але напередодні роковин активно телефонувати журналісти, цікавилися станом справи по ДТП. Я знайшла в собі сили взяти ті документи в руки. Зазначу, що після запиту в прокуратуру, я не могла їх отримати майже місяць! Коли ознайомилася, горе знову вибухнуло, неможливо було ні їсти, ні спати.

Світлана Пушкар не могла повірити, що люди можуть так цинічно ставитися до смерті.

– Стало відомо, що кримінальне провадження за фактом загибелі людей в ДТП було закрито БЕЗ МОГО ВІДОМА та без відома будь-кого з моїх близьких людей ще в січні 2019 року, – розповідає далі пані Світлана. – А підставою для закриття став висновок прокурора про те, що ВИНУВАТЕЦЬ ДТП ЗАГИНУВ В ТІЙ АВАРІЇ!!! Мені навіть дихати важко, коли це пишу. Винуватець ДТП живе своїм життям, а про аварію відмовляється давати покази під час допиту. Його батько, який за матеріалами справи, був нібито водієм, також загинув. Мене сотні людей питали як трапилося ДТП, та я не маю що відповісти, тому що кримінальне провадження було закрито недоросслідуваним. Уявіть собі який абсурд. Прокурор прийняв передчасне рішення про закриття кримінального провадження не допитавши всіх очевидців ДТП, не провівши необхідних експертиз, в той час як є неспростовні докази того, що за кермом автомобіля був інший водій, якому все «зійшло з рук».

Світлана Пушкар публічно просить підтримки громадськості. Дружина чемпіона хоче, щоб про це дізналися якомога більше людей, щоб підтримали та прослідкували за чесним розслідуванням.

– Повторюсь: слідство, разом з винуватцем ДТП фальсифікують матеріали справи і ховають правду, – пише далі жінка. – До того, як ми це дізналися, я була розбита горем. Не могла ані пильнувати за тим як ведеться розслідування, ані коментувати, коли мене запитували про обставини. Але зараз я твердо стою на ногах. Не буду терпіти, коли із мене, нашого сина Лева, і з усіх, хто любив і поважав Андрія, роблять недоумків.

Постанову про закриття кримінального провадження Світлана Пушкар оскаржила до суду і перемогла. Перший крок зроблено, незважаючи на опір прокуратури, 18 грудня 2019 року, суддя Рівненського міського суду скасував незаконну постанову прокурора про закриття кримінального провадження. Досудове слідство відновлено.

Та дружина чемпіона налаштована на війну із системою і просить уваги громадськості. Більше інформації на сторінці Світлани Пушкар у соцмережі.

Схожі пости

Помер багаторічний заступник керівника одного з управлінь тернопільської міськради

Учені: поява ще більш смертоносного штаму COVID-19 – неминуча

Redaktsia

“Алея зірок” у Тернополі поповниться іменем відомого шоумена та ще п’ятьма зірками

Перейти до панелі інструментів