23.09.2023
Новини Політика

У п’ятницю Тернопільщина буде з обласним бюджетом

Обласний бюджет – 2020 планують затвердити на останній у цьому році сесії обласної ради. У п’ятницю, 27 грудня, відбудеться 7-ме пленарне засідання 12-ї сесії.

24 грудня проект обласного бюджету на 2020 рік розглядали на спільних засіданнях комісій. Зокрема комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства, дитинства з гуманітарного блоку підтримала проект із внесеними доповненнями – виділити кошти (за пропозицією голови комісії Романа Свистуна) «… для лікування онкохворих пацієнтів комунального підприємства «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» за підсумками роботи у першому кварталі 2020: – для закупівлі джерела іонізуючого випромінювання для перезарядки гамма-терапевтичного апарату «TERABALT-100” в сумі 9 млн 500 тис грн.; – для закупівлі комп’ютерного томографа в сумі 5 млн 500 тис грн.».

Також проект бюджету підтримала постійна комісія з питань земельних відносин, агропромислового комплексу  та розвитку села під час спільного засідання комісій економічного профілю.

Натомість постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності проект обласного бюджету на 2020 не підтримала.

Насамкінець питання бюджету обговорювали члени бюджетної комісії, які висловили свої зауваження та пропозиції.

Схожі пости

З’явились рахунки, на які можна перерахувати кошти для боротьби з коронавірусом

За проектом Мінрегіону, на Тернопільщині буде 4 райони (інфографіка)

У Тернополі 19-річний нетверезий водій спричинив ДТП, в якій зіткнулися 4 авто

Перейти до панелі інструментів