28.09.2020
Місто Новини

Тернопіль придбає в кредит 15 автобусів

КП «Міськавтотранс» отримало дозвіл на участь у проєкті «Міський громадський транспорт України» шляхом залучення коштів позики відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком в обсязі 2 млн Євро для реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу автобусного парку КП «Міськавтотранс» у місті Тернопіль».

Проєкт передбачає придбання 15-ти нових автобусів за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку, що надаються у вигляді кредиту на пільгових умовах строком на 13 років.

Таке питання розглядали та підтримали депутати на 43-й позачерговій сесії, у понеділок, 23 грудня. Про це повідомляє прес-служба міськради.

 

  • Близько року ми плідно співпрацюємо з Міністерством фінансів України і з Міністерством інфраструктури для того, щоб Тернопіль взяв участь у Всеукраїнському проєкті «Міський громадський транспорт України», – пояснив очільник Тернополя Сергій Надал . – І, ось, в суботу ми отримали підтвердження з Міністерства економіки, що беремо участь у проєкті, і маємо можливість ще до кінця цього року підписати попередні договори з банком.

Для забезпечення виконання підприємством боргових зобов’язань за запозиченням Міністерства фінансів України для реалізації проекту «Міський громадський транспорт України», депутати підтримали також надання місцевої гарантії Тернопільської міської ради.

Схожі пости

У Тернополі хочуть підняти плату за послуги ЖЕКів, хоча подекуди цих послуг і не видно

На Руській утруднений рух транспорту, оскільки на пішохідному переході травмовано жінку (фото)

Через смерть студентки медуніверситету іноземні студенти вийшли на протест. Чого вони добивалися?

Євгенія Цебрій