29.05.2023
Аналітика Новини Політика

Хто найбільш сумлінний депутат Тернопільської міської ради, а хто прогулює сесії

Дані про сумлінних і не дуже депутатів оприлюднили експерти Громадянської мережі “Опора”. За допомогою ресурсу rada4you вони визначили, хто і як із депутатів відвідував засідання сесій Тернопільської міської ради VII скликання .

У період з червня 2017 року міський голова Сергій Надал брав участь у кожному засіданні. Також найбільш дисципліновано їх відвідували члени фракції «Свобода»: Марія Баб’юкГалина Гевко, Назарій РедькваОлег Климчук та Михайло Сиротюк, які були присутні на 99% засідань. Трохи менше часу у сесійні залі провели депутати Олег Шморгай (фракція «Свобода») й Андрій Артимович (фракція «Батьківщина»), які взяли участь у 98% засідань.

У трійці аутсайдерів за присутністю на засіданнях сесій міськради у період з червня 2017 року опинилися депутати Володимир Бліхар (позафракційний), який відвідав 52%, Петро Ландяк (фракція «Громадянська позиція») – 45%, та Роман Ляхович (позафракційний), який за цей час роботи пропустив усі засідання.

Представниця ОПОРИ зателефонувала до депутата Ляховича, щоб запитати про причини його відсутності на всіх  пленарних засіданнях за період дослідження. Він пояснив, що два з половиною роки тому захворів, переніс складну операцію та отримав інвалідність. Зі слів Романа Ляховича стало зрозуміло,  що через незадовільний стан свого здоров’я він не може в повному обсязі виконувати свої депутатські обов’язки.

Загалом, за даними з сайту ternopil.rada4you.org, на 95-100% засідань були присутні 12 представників Тернопільської міської ради, на 90 – 94% – 11 депутатів,  на 80 –  89% – 11 депутатів, на 70 до 79% – 4 депутати, на 60 – 69% – 4 депутати та на менше ніж на 60% засідань –  3 депутати.

 

 

Схожі пости

Знайшли водія, який спричинив ДТП на Живова і втік (відео)

На Тернопільщині горів будинок: пенсіонерка отримала опіки

У лікарнях Києва не вистачає місць для пацієнтів з коронавірусом через священників з Почаєва

Перейти до панелі інструментів