25.10.2020
Новини Оперативно

Перекриття руху на Гаївському мості 13 грудня відміняється

Монтування балок прогонової будови на Гаївському шляхопроводі, що було заплановане на 10, 11 на 13 грудня, уже завершено. Відтак, 13 грудня перекриття руху через Гаївський міст не буде. Впродовж усього дня шляхопровід буде доступний для проїзду легкового транспорту.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міськради.

За її інформацією,  директор ТОВ «Тернопіль Мостобуд» Юрій Левкович розповів, що підготовку до монтажу балок робітники здійснювали з 06:00 год. ранку, тому їм вдалося швидше завершити виконання запланованого обсягу робіт.

Станом на 11 грудня на одній частині Гаївського шляхопроводу влаштовано шість балок висотою 24 см, а для завершення реконструкції мосту необхідно змонтувати ще 10 таких балок, після чого на них влаштувати монолітну бетонну плиту перекриття, ізоляцію та асфальтобетон.

Оскільки фінансування з державного бюджету на проведення ремонту шляхопроводу через залізничну колію на вул. Об’їзна в районі вул. Гайової так і не надходило, виконання робіт з реконструкції мосту буде продовжено уже в 2020 році.

Схожі пости

В Україні за минулу добу через ускладнення ковіду померли 66 людей. Це 5-те місце у світі

Ірина Небесна

На Тернопільщині у ДТП, в якій автомобіль ледь не розрізало навпіл, водій і пасажир не отримали жодних пошкоджень (фото)

Гральний бізнес легалізували: букмекерські контори повернуться?