29.05.2022
Місто Новини

Тернополянин просить підтримати петицію про реконструкцію території біля 200-річної липи

Підтримати петицію “Реконструкція локації біля ботанічної та туристичної родзинки міста «200-літня Тернопільська липа» просить тернополянин Святослав Абрам’юк.До кінця збору підписів залишилось

Зміст петиції:

“У Тернополі є 200-літня Тернопільська липа, ботанічна пам’ятка природи місцевого значення. Дерево оголошене об’єктом природно-заповідного фонду рішенням виконкому Тернопільської обласної ради № 554 від 21 грудня 1974 року. Діаметр стовбура 118 см, обхват – 435 см. Тернопільська липа має наукову, пізнавальну, естетичну цінність, а також є важливим туристичним об’єктом міста. Та є проблемка, що прилегла територія біля липи – пам’ятки (проїзд до будинків, між якими вона знаходиться) перебуває у вкрай незадовільному стані. То ж задля підвищення туристичної привабливості важливого науково-природнього об’єкту Тернополя за ініціативи жителів будинку №1 на вул. Листопадова підготував петицію до міської влади”.

Хоча збір підписів ще триває, міськрада вже дала відповідь на петицію:

“Повідомляємо, що управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології замовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з благоустрою прибудинкової території за адресою вул. Листопадова, 1. Роботи планується виконати у 2020 році”.

Схожі пости

Як сьогодні створюють екологічну упаковку

Україну знову поділили на карантинні зони: два міста Тернопільської області стали “червоними”

Смертельна ДТП на Тернопільщині: водій ВАЗ переїхав жінку

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів