17.09.2021
Новини Соціальні проблеми

На Тернопільщині є майже 100 вакансій для осіб з інвалідністю. Обіцяють зарплату до 10 тисяч

Роботодавці Тернопільщини подали у службу зайнятості області інформацію про 99 вакансій для осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Тернопільського обласного центру зайнятості.
Потрібні: геодезист, інженери, вчитель фізики загальної середньої освіти, вихователь дошкільного навчального закладу, економісти, бухгалтери, ветлікар, фахівець із соціальної роботи, мікробіолог, вафельники (виробництво морозива), виконроб, водії, електрики, електромеханік, електромонтажник, завідувач відділення, завідувач складу, касири, контролери енергонагляду, кур’єри, машиніст електростанції пересувної, обробник виробів, оператор технологічних установок, офіціанти, продавці, пекар, свинар, слюсар, швачки, підсобники, прибиральники, сторож, укладальник-пакувальник, вантажник.

Робота для вищезгаданих фахівців є в Борщівському, Бучацькому, Заліщицькому, Козівському, Кременецькому, Монастириському, Шумському, Підволочиському, Тернопільському, Теребовлянському, Чортківському районах Тернопільської області та у м. Тернополі.
Своїм працівникам роботодавці готові платити до 10 000 гривень.

Якщо в особи з інвалідністю немає відповідної освіти, вона може пройти профнавчання за спрямуванням служби зайнятості. Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо Вас зацікавили вакансії, за більш детальною інформацією зверніться до районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Довідка
Відділ рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 22-42-01); Відділ організації профнавчання Тернопільського обласного центру зайнятості (тел. 52-55-57)

Схожі пости

На Тернопільщині прогнозують снігопади та хуртовини

Вщент п’яний водій збив на смерть жінку, після чого врізався в дерево (фото)

У Тернополі через негоду ледь не сталася трагедія (фото)

Перейти до панелі інструментів