08.12.2023
Новини

У Чорткові жителі міста можуть спілкуватися з міською владою через мобільний додаток

Вже декілька місяців у Чорткові працює додаток для смартфонів «Чортків Smart». Це перший міський інформаційно-довідниковий ресурс міста з великим переліком корисних функцій для мешканців та гостей міста.

Головне завдання «Чортків Smart» – швидке оповіщення чортківчан щодо аварійно-ремонтних робіт (відключення водо- чи електропостачання!), анонсів, оголошень різноманітних подій тощо.

Усі, хто завантажать додаток, матимуть змогу:
• дізнатись найсвіжіші новини Чортківської міської ради;
• ознайомитись із загальною інформацією про місто (історія, сьогодення міста, сакральні споруди, музеї, культурно-масові та спортивні заходи);
• оглянути онлайн карту Чорткова;
• переглянути фотогалерею міста;
• ознайомитись із інформацією про готелі, заклади харчування, служби таксі у Чорткові, а також про туристичні маршрути;
• дізнатись про транспортне сполучення із Чортковом та чимало іншого.

Ще одна важлива функція для покращення комунікації між Чортківською міською радою та мешканцями міста – за допомогою Чортків Smart жителі міста, які зареєструються у системі додатку, зможуть надсилати свої повідомлення на адресу міської ради через розділ «Зв’язок» – «Повідомити про проблему», вказавши ім’я та прізвище, e-mail, номер телефону та адресу проживання.

У Тернополі такого додатку поки нема. Наприкінці серпня 2019 року Тернопільська міська рада анонсувала появу Сіті-бота “Назар”, однак поки що він не запрацював.

Перейти до панелі інструментів