28.09.2020
Місто Новини

Сьогодні увімкнуть опалення в дитсадках та медзакладах, завтра – у домівках та школах

Від сьогодні, 28 жовтня, у закладах охорони здоров’я та закладах дошкільної освіти Тернополя розпочинається опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

А опалення у домівках та у школах увімкнуть від завтра, 29 жовтня. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Фахівці комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго», як йдеться у повідомленні, нагадують, що за функціонування усіх внутрішньобудинкових мереж відповідають обслуговуючі підприємства.

А тому у випадку виникнення будь-яких проблем із опаленням у житловому фонді міста, тернополянам слід звертатися до відповідного обслуговуючого підприємства. У неробочий час та у вихідні дні тернополяни можуть звертатися до аварійно-диспетчерських служб.

Окрім того, працівники тепломереж закликають мешканців міста відчиняти двері помешкань аварійним службам для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітренні труб у будинках. Адже, часто через небажання відчинити двері чи відсутність господарів, затримка увімкнення опалення відбудеться у всій багатоповерхівці.

Схожі пости

“Продавці кухонного посуду” зняли з кредитки тернополянки понад 40 тисяч

У Козівському районі розшукують 83-річну жінку

За добу на Тернопільщині ще 4 особи померли від коронавірусу