23.04.2021
Жінки Здоров’я Новини

Тернополянка Наталя Суслова увійшла до ТОП-50 людей, які роблять українців здоровими і красивими

За версією видання Anywell, дієтологиня з Тернополя Наталя Суслова увійшла до переліку людей, які роблять людей людей здоровішими і красивішими. У списку відомі українські тренери, дієтологи, психологи, спортсмени, нутріціологи.

Наталя Суслова – лікар-дієтолог в Інституті серця МОЗ України.

– Якщо вас цікавить здоров’я серця і правильне харчування, експертиза Наталії Суслової точно захопить вас, – пише видання. – На своїй сторінці Наталя розповідає про принципи правильного харчування, переводить його з мови науки на зрозумілі нам слова і захоплююче ангажує всіх приєднатися до світу здорового харчування.

– Щиро дякую за довіру! Всі наші знання, праця, і любов завжди будуть спрямовані на допомогу та пітримку кожного, хто бажає, щоб його серце билося довго і дарувало любов на довгі роки, – пише Наталя Суслова на своїй сторінці у Facebook.

Довідково. Наталя Суслова, лікар-дієтолог, кандидат медичних наук. Навчалася у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського: закінчила з відзнакою лікувальний факультет, а згодом й аспірантуру при виші. Працювала у Тернопільській комунальній лікарні №2. Викладала у медуніверситеті, захистила кандидатську дисертацію. У 2012 році здобула  звання лікаря за спеціальністю «Дієтологія».

Консультує з питань раціонального харчування, зниження ваги, оздоровлення та омолодження організму, складає програми харчування, підбір індивідуальних схем, на підставі медичних показників організму, а також індивідуальної сприйнятливості продуктів харчування. Навчає контролювати дотримання рекомендацій та моніторить зміни стану здоров’я людини.

Схожі пости

Як на Тернопільщині вшановують провідника ОУН Степана Бандеру

Працівницю тернопільського ПТУ не судитимуть за хабар, бо гроші помилково віддали не їй

На Тернопільщині антирекорд: за добу ковід забрав життя 14 людей