04.08.2020
Новини Оперативно

На Підгаєччині чоловіка відправили на громадські роботи за психологічне насильство щодо матері

30 годин суспільно корисної праці для громади села – саме таке адміністративне стягнення у виді громадських робіт виконує порушник за вчинення психологічного насильства щодо своєї матері, до якої висловлювався нецензурною лайкою. Про це повідомив начальник Підгаєцького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області Петро Гевко. 

8 жовтня начальник Підгаєцького районного сектору з питань пробації здійснив перевірку виконання громадських робіт порушником, який відбуває стягнення у виді 30 годин громадських робіт при Завалівській сільській раді Підгаєцького району.

Порушник за час відбування стягнення виконав багато корисної роботи для громади села – прибрав та обгородив територію дитячого майданчика, а під час проведення перевірки обкошував придорожні смуги від бур’янів.

Перевірка встановила, що порушник виконує роботу відповідно до складеного графіку роботи, без порушень трудової дисципліни. При розмові із представником уповноваженого органу пробації останній щиро зізнався, що йому соромно за свій вчинок. До того ж весь час потрібно пояснювати своїм односельцям, за яку саме провину він безоплатно виконує роботи з благоустрою села. Також порушник запевнив, що більше ніколи не допустить вчинення протиправних дій щодо будь-яких людей, а тим паче, щодо своєї матері.

Довідка

Пробація в Україні  — це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду та відповідно до закону до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

 

 

Ваш коментар

Схожі пости

Через добу Підволочиська влада відреагувала на пожежу сміттєзвалища у райцентрі

Скільки коштують нові-користовані чеські автобуси, які закупила міська рада

Світлана Гривас

Скільки витрачають на виборчу кампанію мажоритарники Тернопільщини. Проміжні фінансові звіти досі не оприлюднили

Наталка Колтун