03.06.2023
Новини Оперативно

У дворі у Великій Березовиці знайшли ручну гранату

Ручну гранату РГД-5  післявоєнних часів знайшли під час земельних робіт  на території одного з приватних домогосподарств 1 жовтня о 17:30 в селищі Велика Березовиця Тернопільського району. Про небезпечну знахідку люди повідомили рятувальників, зателефонувавши на номер «101», повідомляє прес-служба управління ДСНС в Тернопільській області.

До місця події направили групу піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Тернопільській області. Після детального обстеження прилеглої до місця знахідки території фахівці знищили вибухонебезпечний предмет з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, безпосередньо на місці виявлення. Адже в зв’язку з тим, що він був пошкоджений, існувала загроза вибуху під час його подальшого транспортування.

Всього з початку року на території Тернопільської області працівниками ДСНС виявлено та знешкоджено 2509 одиниць боєприпасів.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає: громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Схожі пости

У Кременці в оригінальний спосіб допомагають адаптуватися маленьким переселенцям

За пів року на Тернопільщині 5 медиків померли від ускладнень ковіду

Понівечені авто у кюветах: на трасі Кременець-Шумськ зіштовхнулись 3 іномарки

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів