19.09.2020
Новини Оперативно

У дворі у Великій Березовиці знайшли ручну гранату

Ручну гранату РГД-5  післявоєнних часів знайшли під час земельних робіт  на території одного з приватних домогосподарств 1 жовтня о 17:30 в селищі Велика Березовиця Тернопільського району. Про небезпечну знахідку люди повідомили рятувальників, зателефонувавши на номер «101», повідомляє прес-служба управління ДСНС в Тернопільській області.

До місця події направили групу піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Тернопільській області. Після детального обстеження прилеглої до місця знахідки території фахівці знищили вибухонебезпечний предмет з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, безпосередньо на місці виявлення. Адже в зв’язку з тим, що він був пошкоджений, існувала загроза вибуху під час його подальшого транспортування.

Всього з початку року на території Тернопільської області працівниками ДСНС виявлено та знешкоджено 2509 одиниць боєприпасів.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає: громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Схожі пости

Теплохід “Герой Танцоров” піднімали на сушу понад 4 години, кран ледь не перекинувся (фото, відео)

Марія Голді

“Дітей відправили до бабусі в село, щоб захистити, вона ж пішла на похорон до сусідів”: в лікарнях Тернополя досі троє людей з підозрою на COVID-19

Ірина Небесна

У Монастириському районі секретарка сільради очолила рейдержадміністрацію