09.07.2020
Новини Оперативно

У дворі у Великій Березовиці знайшли ручну гранату

Ручну гранату РГД-5  післявоєнних часів знайшли під час земельних робіт  на території одного з приватних домогосподарств 1 жовтня о 17:30 в селищі Велика Березовиця Тернопільського району. Про небезпечну знахідку люди повідомили рятувальників, зателефонувавши на номер «101», повідомляє прес-служба управління ДСНС в Тернопільській області.

До місця події направили групу піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Тернопільській області. Після детального обстеження прилеглої до місця знахідки території фахівці знищили вибухонебезпечний предмет з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, безпосередньо на місці виявлення. Адже в зв’язку з тим, що він був пошкоджений, існувала загроза вибуху під час його подальшого транспортування.

Всього з початку року на території Тернопільської області працівниками ДСНС виявлено та знешкоджено 2509 одиниць боєприпасів.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає: громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Ваш коментар

Схожі пости

Водій, який пропонував поліцейському 8000 грн, постане перед судом

Яблучний Спас буде спекотним, а тиждень по-справжньому літнім (прогноз погоди)

На Теребовлянщині загинув робітник РЕМу від удару струмом в 10 тис. вольт