22.04.2021
Новини Оперативно

У дворі у Великій Березовиці знайшли ручну гранату

Ручну гранату РГД-5  післявоєнних часів знайшли під час земельних робіт  на території одного з приватних домогосподарств 1 жовтня о 17:30 в селищі Велика Березовиця Тернопільського району. Про небезпечну знахідку люди повідомили рятувальників, зателефонувавши на номер «101», повідомляє прес-служба управління ДСНС в Тернопільській області.

До місця події направили групу піротехнічних робіт Управління ДСНС України у Тернопільській області. Після детального обстеження прилеглої до місця знахідки території фахівці знищили вибухонебезпечний предмет з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки, безпосередньо на місці виявлення. Адже в зв’язку з тим, що він був пошкоджений, існувала загроза вибуху під час його подальшого транспортування.

Всього з початку року на території Тернопільської області працівниками ДСНС виявлено та знешкоджено 2509 одиниць боєприпасів.

Управління ДСНС України у Тернопільській області застерігає: громадяни, пам’ятайте, якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Схожі пости

Пенсії виплачуватимуть вчасно, незважаючи на карантинні заходи, – Укрпошта

У тернопільських відділеннях поліції внутрішня безпека проводить обшуки

Redaktsia

“Мери-популісти відповідатимуть за кожного померлого”: в МВС відреагували на позицію мерії щодо “червоної зони”