23.04.2021
Новини

У Підволочиському ліцеї відкрили соціальну перукарню

Соціальну перукарню «ЛОКОН» відкрили у Підволочиському професійному ліцей. Проект діє у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У перукарні будуть надаватись безкоштовні перукарські послуги для соціальнонезахищених категорій людей. А також передбачено обслуговування за пільговим тарифом для багатодітних родин, малозабезпечених, інвалідів ( І та ІІ групи), пенсіонерів.

– Програма DOBRE працює тільки в ОТГ, відтак на базі закладу професійної освіти відкрили перукарню для соціальнонезахищених категорій Підволочиської громади, – розповідає начальниця обласного управління освіти у науки Ольга Хома . – Послуги у перукарні надаватимуть майстри ліцею та студенти, які навчаються на спеціальності “Перукар”. Плюс в тому, що вони на базі свого навчального закладу можуть проводити практику і робити добру справу – надавати соціальну допомогу тим людям, які цього потребують.

Ціни у соціальній перукарні помірні, визначені відповідно до програми  DOBRE, зауважує Ольга Хома. Приміром стрижка 25-30 грн, зачіска – близько 50 грн. 

Соціальна перукарня отримала фінансування на три місяці. Далі продовжить свою діяльність як соціальний проект без підтримки програми.

 

Схожі пости

Бережани: пазл з чотирьох культур (фоторепортаж)

Ірина Небесна

У Тернополі за добу виявили 12 нових хворих на коронавірус, захворюваність не спадає

Агресивний чоловік, який на Тернопільщині стріляв у людей, уник тримання під вартою завдяки грошам