19.10.2019
Новини Суспільство

У Підволочиському ліцеї відкрили соціальну перукарню

Соціальну перукарню «ЛОКОН» відкрили у Підволочиському професійному ліцей. Проект діє у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У перукарні будуть надаватись безкоштовні перукарські послуги для соціальнонезахищених категорій людей. А також передбачено обслуговування за пільговим тарифом для багатодітних родин, малозабезпечених, інвалідів ( І та ІІ групи), пенсіонерів.

– Програма DOBRE працює тільки в ОТГ, відтак на базі закладу професійної освіти відкрили перукарню для соціальнонезахищених категорій Підволочиської громади, – розповідає начальниця обласного управління освіти у науки Ольга Хома . – Послуги у перукарні надаватимуть майстри ліцею та студенти, які навчаються на спеціальності “Перукар”. Плюс в тому, що вони на базі свого навчального закладу можуть проводити практику і робити добру справу – надавати соціальну допомогу тим людям, які цього потребують.

Ціни у соціальній перукарні помірні, визначені відповідно до програми  DOBRE, зауважує Ольга Хома. Приміром стрижка 25-30 грн, зачіска – близько 50 грн. 

Соціальна перукарня отримала фінансування на три місяці. Далі продовжить свою діяльність як соціальний проект без підтримки програми.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Допоможіть зібрати кошти на операцію мами двох діток, у якої виявили саркому

Євгенія Цебрій

Метеорологи попереджають водіїв про тумани

“ У вас нічого не вийде  – у мене шість гривень на рахунку”. Як тернополянка провчила інтернет-шахрая

Світлана Гривас