03.06.2020
Новини

У Підволочиському ліцеї відкрили соціальну перукарню

Соціальну перукарню «ЛОКОН» відкрили у Підволочиському професійному ліцей. Проект діє у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У перукарні будуть надаватись безкоштовні перукарські послуги для соціальнонезахищених категорій людей. А також передбачено обслуговування за пільговим тарифом для багатодітних родин, малозабезпечених, інвалідів ( І та ІІ групи), пенсіонерів.

– Програма DOBRE працює тільки в ОТГ, відтак на базі закладу професійної освіти відкрили перукарню для соціальнонезахищених категорій Підволочиської громади, – розповідає начальниця обласного управління освіти у науки Ольга Хома . – Послуги у перукарні надаватимуть майстри ліцею та студенти, які навчаються на спеціальності “Перукар”. Плюс в тому, що вони на базі свого навчального закладу можуть проводити практику і робити добру справу – надавати соціальну допомогу тим людям, які цього потребують.

Ціни у соціальній перукарні помірні, визначені відповідно до програми  DOBRE, зауважує Ольга Хома. Приміром стрижка 25-30 грн, зачіска – близько 50 грн. 

Соціальна перукарня отримала фінансування на три місяці. Далі продовжить свою діяльність як соціальний проект без підтримки програми.

 

Ваш коментар

Схожі пости

На Збаражчині через паління в ліжку загинула людина

Істерія, провокації та кастинги. Як на Тернопільщині гризуться між собою два штаби кандидатів у президенти

Назарій Наджога

У двох молодих тернополян нацгвардійці знайшли речовини, схожі на наркотики