14.08.2020
Здоров’я Новини Оперативно

Через ускладнення від кору у Тернополі померла молода жінка

Про смерть молодої мами повідомляє у соцмережі “Фейсбук” голова ОСББ, де проживала жінка. Вона захворіла на кір, від ускладнень місяць лежала в лікарні у комі. Проте побороти важкої недуги не змогла. Поховали Мар’яну 7 вересня.

“Сьогодні ми попрощалися з дуже хорошою і близькою нам людиною – Мар’яною – подругою, співмешканкою у будинку, активною помічницею, справжньою мамою для свого 6-річного сина Яромира, люблячою дружиною для свого чоловіка Андрія та різнобічно розвиненою та справді надзвичайно хорошою Людиною, з якою було цікаво: радитись, співпрацювати, святкувати, а інколи просто спілкуватись. Раптова хвороба (кір) та ускладнення після неї (місяць у комі) звели нанівець усі їх сімейні плани, мрії та сподівання. Ми, як мешканці будинку, у якому проживала Мар’яна, ще раз хочемо попросити у її сім’ї та родини прийняти наші щирі співчуття. Нехай спочиває з Богом! А Вам та й усім нам бажаю Сили, Душевного Спокою та Мудрості: Сили, щоб змінити те, що ми можемо змінити, Душевного Спокою, щоб змиритися з тим, чого не можемо змінити та Мудрості, щоб відрізнити Перше від Другого. Ми ніколи не забудемо життєрадісності, активності, щирості і мудрості Мар’яни”, – написав у соцмережі “Фейсбук” голова ОСББ Ігор Петришин.

Нагадаємо, це вже не перша смерть від ускладнень після кору у Тернополі. Третього травня цього року не стало 27-річного тернополянина Андрія Шморгана, за життя якого боролися у реанімації обласної університетської лікарні. У чоловіка було ускладнення після кору, він лежав у лікарні у важкому стані.

Досі лежить в комі у реанімації обласної дитячої лікарні 4-річний Славчик Яворський із села Дзвиняч Заліщицького району. Хлопчик впав у кому у січні цього року через ускладнення після кору, до свідомості не приходив досі. Батьки не покидають надії, що з дитиною буде все добре.

Колектив видання “Терміново” щиро співчуває рідним та друзям покійної Мар’яни… Вічна їй пам’ять…

Схожі пости

Збирають кошти на пам’ятник Майстру Йоді. Тому, хто дасть найбільше, подарують гіпсову копію монумента у повний зріст

Євгенія Цебрій

На Миколая у аваріях постраждали водійка, дитина та загинув пішохід

Методику тернопільського професора для профілактики коронавірусу спростували