29.05.2023
Громада Місто Новини

Сесія міської ради у Тернополі розпочалася традиційно – з пікету (оновлено)

До міського голови і депутатів сьогодні, 6 вересня, тернополяни мають дві вимоги.

Одна із них – не забудовувати бузковий гай на Східному. Люди вимагають у міської ради скасувати містобудівну документацію на забудову улюбленого місця відпочинку.

Інша група протестувальників – з вулиці Живова. Тут, під будинком №26 дозволили будувати гаражі. Мешканці будинку мають сумнів, що це будуть справді гаражі, вони вважають, що згодом це місце перетворять на черговий торговий центр. І врешті-решт, кажуть люди, щоб там не задумали робити, вони – проти.

Представники пікетувальників виступили із своїми проблемами і під час сесійного засідання. Міський голова у відповідь заявив, що думку людей почув.

 

  • Хай ті люди, які вас активували, покажуть результати свого голосування у 2015 році, коли вони голосували за видачу земельної ділянки під будівництво, – відповів міський голова Сергій Надал у відповідь на звернення людей, які виступають проти забудова так званого бузкового гаю. – Ті, хто були колись депутатами, а нині активують. Я вам обіцяю, ніякого будівництва без погодження з людьми не буде. Я вам обіцяю, гарантую при всіх присутніх засобах масової інформації.

У відповідь на виступ представника із вул. Живова, міський голова також запевнив, що якщо йдеться справді про зелену зону, то ніхто там нічого робити не буде.

 

Схожі пости

Чи будете Ви вакцинуватися від коронавірусу? (опитування)

«Пасквілі Барни уже не діють, слід застосувати силу» – нардеп не коментує зв’язки з “тітушками”

Наталя Павлусик

Сьогодні відкриття Олімпійських Ігор: вболіваймо за тернополян!

Перейти до панелі інструментів