22.05.2022
Місто Новини

1 вересня у парку Шевченка школи та університети покажуть, чим цікаві та що можуть

 

У парку Шевченка 1 вересня проведуть “День знань: Версія 1.0”. Демонструвати свої можливості будуть як школи, університети, так і громадські організації.

Захід триватиме з 15-ї до 19-ї години. Закінчиться свято пінною вечіркою.

– Перше вересня – не тільки початок осені, а й початок навчального року для школярів та студентів. Ми вирішили його нетипово відсвяткувати, хоча офіційні лінійки таки будуть, – каже голова Центру науки Тернополя, радник міського голови з питань молоді Христина Білінська. – Зокрема, ми вирішили разом з міськрадою і молодіжною міськрадою, що було б чудово зробити масштабне свято у парку Шевченка.

Так, крім освітньої локації, де будуть представлені школи, університети, коледжі, заклади професійної-технічної освіти, будуть представлені інші локації – культурна, спортивна, профорієнтаційна локація та алея можливості громадських організацій.

– Фактично, це буде захід можливостей, – додає Христина Білінська. – Бо це буде інтерактивне представлення з різних галузей науки, а також профорієнтації.

Як сподівається голова молодіжної ради при Тернопільській міськраді, радник міського голови Леся Голик, цей захід стане неймовірним досвідом співпраці громадських організацій та міськради, яка підтримує молодь.

– Першочерговою метою цього заходу є його проведення як своєрідної величезної ярмарки, яка дозволить школярам та студентам побачити різні можливості у Тернополі, оскільки ми робимо наголос на громадські можливості, позаурядові речі, – каже вона. – Є громадські організації в Тернополі, які надають освітні послуги на рівні з університетами. Ми сподіваємось, що молодь побачить ці можливості. Це буде цікаво і батькам, і дітям, адже ми просили, щоб школи готували практичні презентації, а не просто виставили стенд.

Як кажуть організатори, впродовж заходу тернополяни  зможуть взяти участь у майстернях, тренінгах, іграх, експериментах, ознайомитись з можливостями закладів освіти Тернополя, потанцювати та обрати для себе напрямок громадської діяльності.

Схожі пости

За підлітків, які цькують своїх вчителів, відповідати доведеться батькам

Марія Голді

Тернополянин написав відкритий лист міському голові. Хто цей чоловік?

Наталка Колтун

Зрив виборів у Тернополі: печатки дільничних виборчих комісій роздали на руки стороннім особам

Назарій Наджога
Перейти до панелі інструментів