20.09.2020
Новини Суди

Голова Байковецької сільради взяв на роботу зятя і отримав штраф

 

Голові Байковецької сільради Анатолію Кулику суд дав штраф за те, що працевлаштував у сільраду свого зятя і не повідомив вчасно про конфлікт інтересів у НАБУ.

Про це йдеться у постанові Тернопільського міськрайонного суду від 23 серпня. Як випливає із неї, сільський голова призначив родича на посаду водія автотранспортних засобів Фінансово-господарського відділу Байковецької сільської ради у січні 2019 року. І такі дії, на думку суду, відбулись в умовах реального конфлікту інтересів, оскільки між приватними інтересами сільського голови, які полягають у працевлаштуванні свого зятя, покращенням його матеріального становища, та службовими повноваженнями сільського голови щодо можливості прийняття на роботу, виник реальний конфлікт інтересів, який вплинув на об`єктивність та неупередженість при видачі наказу про прийняття на роботу.

Окрім того, пан Кулик своєчасно, до прийняття відповідного рішення, не повідомляв Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність реального конфлікту інтересів при видачі зазначеного наказу, що стосується близької особи.

Відтак суд визнав Анатолія Кулика винним у вчиненні адмінправопорушень за ч.1, ч.2 ст.172-7 КУпАП “Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів” та дав 3400 грн штрафу.

Наразі постанова законної сили не набрала. Оскаржити її можуть протягом 10 днів з часу винесення.

Схожі пости

На Тернопільщині працівники патрульної поліція попалися на порушеннях

Вища рада правосуддя просить у Генпрокуратури дані про “жучки” в суді Гусятинського району

Судове засідання по справі «побиття яйцями» нардепа перенесли. Барна не з’явився (фото, відео)