20.05.2022
Новини Суди

Голова Байковецької сільради взяв на роботу зятя і отримав штраф

 

Голові Байковецької сільради Анатолію Кулику суд дав штраф за те, що працевлаштував у сільраду свого зятя і не повідомив вчасно про конфлікт інтересів у НАБУ.

Про це йдеться у постанові Тернопільського міськрайонного суду від 23 серпня. Як випливає із неї, сільський голова призначив родича на посаду водія автотранспортних засобів Фінансово-господарського відділу Байковецької сільської ради у січні 2019 року. І такі дії, на думку суду, відбулись в умовах реального конфлікту інтересів, оскільки між приватними інтересами сільського голови, які полягають у працевлаштуванні свого зятя, покращенням його матеріального становища, та службовими повноваженнями сільського голови щодо можливості прийняття на роботу, виник реальний конфлікт інтересів, який вплинув на об`єктивність та неупередженість при видачі наказу про прийняття на роботу.

Окрім того, пан Кулик своєчасно, до прийняття відповідного рішення, не повідомляв Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність реального конфлікту інтересів при видачі зазначеного наказу, що стосується близької особи.

Відтак суд визнав Анатолія Кулика винним у вчиненні адмінправопорушень за ч.1, ч.2 ст.172-7 КУпАП “Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів” та дав 3400 грн штрафу.

Наразі постанова законної сили не набрала. Оскаржити її можуть протягом 10 днів з часу винесення.

Схожі пости

Генпрокурор закінчить літні канікули Вілкула та ще трьох депутатів зняттям недоторканності

“Завдяки” водіям, які паркують свої авто де завгодно, бюджет громади отримав 1,3 млн грн

На провулку Галицькому перекрито рух автотранспорту

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів