28.10.2021
Новини

Через перекриття руху на вул. Острозького у місті – затори

 

 

У Центральній частині міста – затори. Автомобільні тягучки починаються ще від Микулинецького кладовища.

Про це повідомляють читачі. Люди обурюються, чому тернополян не попереджали про якісь обмеження руху. Та нарікають, що через затори позапізнювались на роботу.

  • Я вважаю алогічним перекриття руху на релігійні свята, – каже тернополянка Ірина. – Адже, хтось святкує, а хтось таки працює. А якщо вже й перекривати, то слід повідомляти про це завчасно.

Затори, як випливає із повідомлення поліції, спричинило перекриття руху на вул. Острозького. Про нього, до слова, патрульна поліція попередила сьогодні, 28 серпня, близько 9-ї ранку на своїй сторінці у “Фейсбуці”

– У зв’язку із проведенням храмового празника Успення Пресвятої Богородиці, а саме проведенням Святої Літургії перед храмом Успення Пресвятої Богородиці, буде тимчасово перекритий рух вулицею Острозького, – повідомила прес-служба. – З 9-ї години до 13-ї. Просимо вас зважати на вищевказану інформацію та планувати маршрут заздалегідь.

Схожі пости

Випускники Бережанської гімназії станцювали вальс на Говерлі. Відео

Redaktsia

Розіграш сертифікату на 250 грн на придбання книги

Гімназії та школи з поглибленим вивченням іноземних мов: які навчальні заклади Тернополя очолили рейтинг за результатами ЗНО

Перейти до панелі інструментів