21.04.2021
Гуманітарна сфера Новини

У Німеччині надали гуманітарну допомогу обласній дитячій лікарні. Допоможіть зібрати кошти на перевезення

Гуманітарна допомога з Німеччини для обласної дитячої лікарні вже готова до відправлення. Це ліжка, тумбочки, стільці та багато інших потрібних речей для комфортного перебування дітей у медзакладі. Потрібно лише оплатити за послуги перевезення – від 1700 до 2500 євро. Зараз триває збір коштів.

Ініціатором отримання допомоги з-за кордону для обласної дитячої лікарні є тернополянин Михайло Сиваківський. Саме він налагодив комунікацію між керівництвом лікарні та німецьким благодійним фондом HOPE. І коли допомогу виділили, чоловік шукає способи оплати перевезення і просить всіх допомоги.

“Невеликий внесок кожного з нас дозволить принести радість в серця хворих дітей і не тільки. Дозволить нам зрозуміти, що дійсно, добро поруч – треба просто зробити перший крок….” – написав чоловік у соцмережі “Фейсбук”.

Інформацію про діяльність благодійного фонду HOPE Михайло Сиваківський знайшов у соцмережі. Розповів про цей фонд начмеду та головному лікарю обласної дитячої лікарні і запросив представників фонду до Тернополя.

– Ми маємо класних спеціалістів, високий рівень надання допомоги та готовність зробити все для хворих дітей. Проте є речі, в яких ми потребуємо сприяння, додаткового фінансування, – каже пан Михайло. –  І я знаю, що в кожній лікарні є речі, які потрібні – починаючи від ліжок, матраців, білизни. Представник благодійного фонду в Україні Тетяна Балашова та керівник фонду Вольфганг Понто приїхали в обласну дитячу лікарню.  Вони пройшлися закладом і побачили, які там є проблеми. Практично відразу надійшла допомога у лікуванні важкохворих дітей, прозвучала готовність до системної, покрокової допомоги. У Німеччині (Treuchtlingen, 91757) вже сформована партія, яка чекає відправки в дитячу обласну лікарню, що включає функціональні ліжка, тумбочки, меблі і багато інших речей. Що ми з вами можемо зробити зараз і в майбутньому – це допомогти у фінансуванні доставки гуманітарної допомоги до Тернополя. Орієнтовна вартість оплати грузового транспорту від 1700 до 2500 Євро. З даною метою я зареєстрував благодійний фонд “Добро поруч”, і прошу всіх допомоги.

Довідка

Кошти можна перерахувати за реквізитами:

Рр 26006055120817

МФО 338783

ОКПО 43172316

Благодійний фонд “Добро поруч”

Або на картку у “Приватбанку”: 5168742719817060 Сиваківський М. А. (благодійна допомога)

Гроші з карточки будуть переведені у фонд. Про кожний крок та використання коштів  Михайло Сиваківський обіцяє інформувати.

Схожі пости

Перехід на літній час не скасували. Законопроєкт мають доопрацювати

Чи готують тернополяни олів’є на Новий рік? (відео)

Юлія Вітюк

Підняття тарифів на проїзд у міському транспорті Тернополя – рекорд в загальноукраїнському контексті (Картосхема)

Назарій Наджога