17.09.2019
Гуманітарна сфера Новини Суспільство

У перші класи Нової української школи на Тернопільщині закупили новенькі парти і стільці

Меблі для перших класів Нової української школи на суму близько 10 млн грн закупили на Тернопільщині. 

– Це 7, 5 тисяч парт та стільців для районів та ОТГ, не рахуючи міст обласного значення (Тернопіль Чортків Бережани і Кременець), бо ми їм віддали їм гроші і вони самі закуповують, – каже начальник обласного управління освіти і науки Ольга Хома. – Зараз триває доставка меблів у школи області. Вже завезли на 100% у Борщівський район, Гусятинський, Бережанський, Підгаєцький, Козівський. Кошти на покращення матеріальної бази Нової української школи ми, тобто першого класу, ми мали минулого року. Цього року знову маємо гроші, за них купуємо меблі – парти і стільці, а також комп’ютерну техніку – принтер, ксерокс, сканер, ноутбук для вчителя і дидактичний матеріал. До першого вересня усі школи у районах Тернопільщини мають бути забезпечені меблями, обіцяє пані Хома. 

– Ми говоримо голосно “меблі”, але це тільки парти і стільці, – каже вона. – Можна було зробити так  – брати більший відсоток з районів і міст обласного значення, співфінансування ОТГ та купувати ще шафи, але ми вибрали той варіант, коли краще усіх без винятку навіть там, де є одна-дві дитини, забезпечити повністю новими партами і стільцями.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Минає 5 років, відколи Олег Сенцов за гратами. Як сьогодні почувається політв’язень

Мандрівки селами Золотого Поділля: Нестерівці та хутір, якого нема на Святій горі (фоторепортаж)

Назарій Наджога

“Здоров’я людей важливіше ніж якісь амбіції депутатів”, – протест проти будівництва котелень на торф’яному паливі. Люди перекривали дорогу

Наталя Павлусик