09.07.2020
Гуманітарна сфера Новини

У перші класи Нової української школи на Тернопільщині закупили новенькі парти і стільці

Меблі для перших класів Нової української школи на суму близько 10 млн грн закупили на Тернопільщині. 

– Це 7, 5 тисяч парт та стільців для районів та ОТГ, не рахуючи міст обласного значення (Тернопіль Чортків Бережани і Кременець), бо ми їм віддали їм гроші і вони самі закуповують, – каже начальник обласного управління освіти і науки Ольга Хома. – Зараз триває доставка меблів у школи області. Вже завезли на 100% у Борщівський район, Гусятинський, Бережанський, Підгаєцький, Козівський. Кошти на покращення матеріальної бази Нової української школи ми, тобто першого класу, ми мали минулого року. Цього року знову маємо гроші, за них купуємо меблі – парти і стільці, а також комп’ютерну техніку – принтер, ксерокс, сканер, ноутбук для вчителя і дидактичний матеріал. До першого вересня усі школи у районах Тернопільщини мають бути забезпечені меблями, обіцяє пані Хома. 

– Ми говоримо голосно “меблі”, але це тільки парти і стільці, – каже вона. – Можна було зробити так  – брати більший відсоток з районів і міст обласного значення, співфінансування ОТГ та купувати ще шафи, але ми вибрали той варіант, коли краще усіх без винятку навіть там, де є одна-дві дитини, забезпечити повністю новими партами і стільцями.

 

Ваш коментар

Схожі пости

Водіїв Тернопільщини просять, за можливості, утриматись від поїздок: в області прогнозують густий туман

“Кінцевий результат цієї книги позитивний, але треба хотіти це побачити”. Поліція розслідує самогубство школярки після прочитання відомого роману

Євгенія Цебрій

“Працюємо, щоб мати вільний час воюємо, щоб жити мирно” – фотовиставка світлин із зони АТО

Наталя Павлусик