29.05.2023
Мандри Новини

Замки, печери, історії, легенди. Тернополян запрошують на екскурсії містом та областю

На збірні екскурсії Тернополем та областю запрошує 17, 18, 19, 24, 25 серпня КП “Туристично-інформаційний центр м. Тернополя”. Ви зможете дізнатися більше про історію Тернополя, а також помандрувати у замки, печери та інші цікаві місця нашої області. Обирайте варіант, яким вам найбільше подобається!

1) 17 серпня о 09:00 – “ТРИ кити”. Туризм Тернопільщини тримається на трьох китах: замки, сакральні пам’ятки, печери. Нашими локаціями стануть: Теребовля — Підгорянський монастир — Плебанівський віадук — Печера Млинки! Супроводжувати Вас буде екскурсовод Оксана Ленчук!
Вартість екскурсії – 480 грн (транспортне обслуговування, страховий поліс, супровід керівником групи, екскурсійне обслуговування, вхідні квитки, прокат комбінезона та ліхтарика, супровід екскурсовода-спелеолога)!

2) 18 серпня о 19:00 – збірна екскурсія Катедрою (Архикатедральний Собор, Тернопіль) На вас чекає цікава подорож у минуле Тернополя. Ви дізнаєтеся історію собору, його особливості та легенди. Разом з екскурсоводом ви спуститесь у крипту, яка розташована на глибині 5 метрів та підніметесь на дзвіницю висотою 22 метри (оглядовий майданчик)! Після чого зробите красиві світлини на згадку! Вартість екскурсії.
3) 19 серпня о 17:00 – “Тарнополь: початок” — Екскурсія Тарнополем ХVI – ХVIІ століття. Огляд пивниць замкового палацу. Оповідки про відомих та впливових власників та будівничих міста. Таємниці, інтриги, змови на тлі буремних часів становлення нового поселення. Вартість екскурсії – 60 грн!
4) 24 серпня о 18:00 – “Тарнополь під призмою часу” — “Чи знаєте Ви Тернопіль? Наше місто, історія якого налічує майже півтисячі років, готове розкрити свої таємниці. Ви ознайомитесь із тернопільським замком, прогуляєтесь старими вуличками та дізнаєтесь про їхню історію, а також про сакральні пам’ятки Старого міста, частина з яких загубилась у віках, а частина існує й до сьогодні. Вартість екскурсії – 60 грн!
5) 25 серпня о 17:00 – “|||кутник Тарнополя” – цього разу знаковим місцями українського Тернополя. Люди, факти, ідеї… У нашому місті жили, творили, любили та ненавиділи три спільноти: українська🇺🇦, польська🇵🇱, єврейська🇮🇱. Українській спільноті, її перемогам та невдачам буде присвячена ця мандрівка у часі з відомим істориком Volodymyr Okarynskyi. Вартість екскурсії – 60 грн!

Довідка

Реєстрація на ці та інші екскурсії в Туристично-інформаційному центрі за адресою вул. Грушевського, 2, або за телефоном 0980520720.

 

Схожі пости

На Тернопільщині виявили ще 14 нових випадків коронавірусної хвороби

Судитимуть підприємця, який привласнив 300 тисяч бюджетних гривень

Redaktsia

Голова Тернопільської облради передав медпрепарати для клінічного шкірно-венерологічного диспансеру

Redaktsia
Перейти до панелі інструментів