13.07.2020
Новини Суди

Суд оштрафував голову сільради, затриманого на хабарі у 3,5 тис. доларів

Суд оштрафував голову Потуторської сільради Бережанського району Андрія Люшняка, затриманого у лютому 2019 року на хабарі. Очільник сільради отримав 3,5 тис. доларів за вирішення питання про оренду 10 га землі.

Про це йдеться у вироку Бережанського районного суду від 2 серпня. Як пише у ньому, голова вимагав та отримав гроші від чоловіка за вплив на депутатів сільради щодо позитивного голосування “за”  надання в оренду 10 га землі для зайняття підприємництвом. Йдеться зокрема про встановлення сонячних електробатарей.

У суді сільський голова свою вину визнав повністю, щиро розкаявся та погодився з усіма обставинами його вчинення. Суд, у зв`язку з повним визнанням обвинуваченим своєї вини та отримавши згоду всіх учасників судового провадження, дослідив лише письмові документи кримінального провадження в частині, яка характеризує обвинуваченого та визнав недоцільним дослідження інших доказів щодо тих обставин, які ніким не оспорюються.

Він прийшов до висновку, що вина обвинуваченого доведена повністю, визнав його винуватим у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 369-2 КК “Зловживання впливом” та присудив 17 тис. грн штрафу.

Наразі вирок законної сили не набрав. Оскаржити його можуть протягом 30 днів з дня проголошення.

Ваш коментар

Схожі пости

Підозрюваного у вбивстві Іринки Мукоїди залишили під вартою попри спроби адвокатів добитися іншого

Президент призначив Любомира Балука головою Збаразької райдержадміністрації. Що про нього відомо?

5,5 років тюрми дав суд тернополянину, що виніс із чужих помешкань грошей, техніки, прикрас на 400 тис. грн

Світлана Гривас