
На Кременеччині 21 жінка отримала звання “Мати-героїня”. Кожна з них виховує по 5 і більше дітей.
Про це повідомив начальник Тернопільської обласної військової адміністрації Тарас Пастух.
“Мав честь вручити жінкам-берегиням державні нагороди. Для мене це нагода особисто подякувати за ту тиху, але таку велику працю, яку вони роблять щодня.
Материнство — це величезна відповідальність. Виховати дитину гідною людиною, навчити любити свою країну та поважати ближнього — це справжній виклик, особливо у часи війни.
🇺🇦 Від імені Президента та всієї Тернопільщини — низький уклін вам за невтомність. Робимо все, щоб наші діти росли у вільній Україні та якнайшвидше зустріли своїх рідних з Перемогою”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Терміново” повідомляло, що ще двоє дітей у Кременецькому районі матимуть дім та сім’ю. Вони отримують любов та турботу, яких їм бракувало у біологічній родині.
