05.12.2020
Новини

У Тернополі збільшили оплату за навчання у мистецьких навчальних закладах

У Тернополі збільшили оплату у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах. В середньому вона зросте на 10 грн.

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконкому у середу, 7 серпня.

– Прошу погодити батьківську плату у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах і передбачити звільнення від батьківської плати дітей, чиї батьки загинули під час участі в АТО та ООС, беруть участь у цих операцій, є учасниками бойових дій, чиї батьки отримали інвалідність під час цих операцій, – розповів начальник управління культури і мистецтв міськради Олександр Смик. – Погодити батьківську плату у розмірі 50% для учнів з офіційно зареєстрованим місцем проживання у Тернополі та у населених пунктах, приєднаних до Тернопільської територіальної громади, врахувати найбільш талановитих дітей, дітей батьків-інвалідів і по батьківській платі надається тільки одна пільга.

В цілому, за словами пана Смика, плата збільшується в середньому на 10 грн. Зростання плати пов’язано із збільшенням вартості комунальних послуг, із енергоносіями, зростання соціального рівня населення, із збільшення зарплати педпрацівників.

Схожі пости

На Тернопільщині прокуратура викрила групу, яка допомагала ухилятись від сплати податків

Віктор Сторожук

“3 000 гривень для молодої людини не заробіток” – прес-конференція стосовно працевлаштування вупускників ВУЗів

У Тернополі запрацював мобільний додаток “Підвези медика”