08.12.2021
Мандри Новини

Кременець зняли з неймовірного ракурсу (відео)

У вільному доступі розмістили Першу частину кіна про Кременець проекту UA|TV “Міста і містечка”. У фільмі з висоти пташиного польту показана Замкова гора (Бона) та інші краєвиди райцентру.

  • Тернопільщина. Мальовничі гори… В долині розташувалося невеличке містечко, яке славиться своїми сакральними спорудами, численними музеями, пам’ятниками, розкішним ботанічним садом, унікальною санною трасою і гарними краєвидами із Замкової гори. Сьогодні ми побуваємо в колишньому найбільшому на Правобережній Україні центрі науки та освіти – в місті Кременець, – йдеться в описі до фільму.

Екскурсію краєзнавчим музеєм Кременця провів його директор Андрій Левчук.

  • Коли турист приїжджає в наш край, знайомство треба розпочинати саме з краєзнавчого музею, – розповідає пан Андрій. – Тут об’єднані всі епохи, природні багатства, багато наративів, історичних подій, про які радо вам доповімо.

Показали у фільмі й історичний центр міста, старовинні цвинтарі, Ботанічний сад.

Коли вийде ІІ частина фільму, наразі не повідомляють. Раніше творча група каналу UA/TV зняла фільми про Київ, Львів, Кам’янець-Подільський, Берегово, Дрогобич та інші міста і містечка України.

Довідка: UA|TV– це цілодобовий український телеканал іномовлення, який адресований широкій іноземній аудиторії і покликаний доносити усьому світові об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію з України і про Україну з перших вуст.

Схожі пости

Як не помилитися при виборі міського голови Тернополя

Надію Савченко піймали у “Борисполі” з підробленим ковід-сертифікатом

Redaktsia

Муніципали продемонстрували, як вміють “боротися” з самозахопленням землі

Перейти до панелі інструментів