
Кременецька громада у жалобі. Під час перебування у відпустці помер військовий Сергій Біндас 1971 року народження.
Життя воїна обірвалось 1 листопада 2025 року. Сергій служив командиром відділення технічного обслуговування автомобільної техніки у взводі матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону військової частини А***. Про це повідомили у Кременецькій громаді.
Читайте також: Прикривав побратимів: загинув 21-річний прикордонник Олександр Вусатюк, який лише у серпні одружився
Зустріч та прощання з Героєм відбудеться 3 листопада о 15:00 годині на Майдані Волі. Після цього траурний кортеж вирушить до родинного дому в селі Лішня, де одразу буде відслужено літію.
“Похорон захисника відбудеться таким чином: 04 листопада (вівторок) о 10:00 год. в родинному домі, опісля чин похорону відбудеться в церкві святого великомученика Димитрія Солунського с. Лішня. Поховання відбудеться на місцевому кладовищі”, – йдеться у повідомленні.
Редакція “Терміново” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Сергія. Хай спочиває з миром! Вічна пам’ять!
