21.10.2020
Новини

На Гаївському мості вантажівка знесла обмежувач за 100 тисяч гривень. На водія подадуть до суду

фото – із Facebook, Nataliya Diduch

На Гаївському мості вантажівка знесла встановлений там висотний обмежувач. Інцидент трапився у середу, 17 липня, близько сьомої ранку.

Поки його ремонтуватимуть, кажуть у міськраді, обмежувачами для водіїв повинні слугувати дорожні знаки.

– Рефрижератор Mercedes , у якого габарити перевищують на 80 см допустимий, збив повністю наш обмежувач, – пояснює начальник відділу технагляду міськради Олег Вітик. – Ви розумієте, його краном ставлять, як можна збити його і як поїхати під нього, і не бачити, що твої габарити більші практично більші на метр? Це вже, мені здається, питання насамперед до культури водіїв – вони не дотримуються правил дорожнього руху. Поліція склала протокол, власник обмежувача ТОВ “Тернопіль Мостобуд” буде готувати позовну заяву про відшкодування. Сам обмежувач коштує близько 100 тисяч і зараз його демонтують. Потрібна техніка, кран, щоб вивести на базу і почати ремонтувати. Коли відремонтують, не готовий сказати.

Наразі обмежувачами для водіїв, за його словами, слугують дорожні знаки, де чітко вказано – габарит – до трьох тонн, висота – 2,5 м.

– Водії повинні дотримуватись цих обмежень, – додає він. – Тим більше, що міст визнано аварійним і люди мають розуміти, що може виникнути аварійна ситуація. Поліція зараз взяла ці дані, водій визнає свою вину, але сказав: “Подавайте в суд”. Звичайно, що будемо судитись, але власник – “Тернопіль Мостобуд”, то подаватиме позов він. Ми йому за той обмежувач ще навіть не заплатили.

Наразі власнику обмежувача дано доручення відремонтувати його хоча б за добу. Але чи вдасться їм впоратись, у відділі технагляду не знають.

Схожі пости

У всіх містах України сьогодні відбудеться акція “Безкарність вбиває!”

Redaktsia

Патрульні затримали нетверезого водія, який зніс огорожу на Замковій та втік

На Тернопільщині за добу підтвердили 68(!) випадків COVID, три особи померло