
На Тернопільщині знову на початку тижня похолодає. Місцевим варто готуватись до дощових ночей.
Читайте також: Потепліє, але не без сюрпризів: якою буде погода на Тернопільщині у найближчі дні
На початку тижня, 13 жовтня, погода на Тернопільщині буде хмарною з проясненнями. Ніч принесе невеликі дощі, проте вдень синоптики Тернопільського обласного центру з гідрометеорології очікують суху погоду без суттєвих опадів. Вітер у понеділок буде північно-західним, досить відчутним — 7–12 метрів на секунду. Температурні показники становитимуть від 4 до 9 градусів тепла вночі, тоді як вдень повітря прогріється до комфортних 8–13 градусів.
У вівторок, 14 жовтня, погодні умови залишаться схожими. Прогнозують хмарну погоду з проясненнями, а вночі знову пройдуть невеликі дощі. Втім, як і напередодні, денний час доби обіцяє бути без істотних опадів. Напрямок та сила північно-західного вітру не зміняться, залишаючись у межах 7–12 м/с. Температура повітря почне поступово знижуватися: вночі очікується 2–7 градусів тепла, а вдень — лише 7–12 градусів.
До середи, 15 жовтня, опади остаточно відступлять. Синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями, але без істотних дощів протягом доби. Вітер трохи стихне, рухаючись із північного заходу зі швидкістю 5–10 м/с. Температура продовжить знижуватися, досягаючи вночі лише 1–6 градусів тепла. Денна температура залишиться стабільною — 7–12 градусів тепла, що свідчить про повний перехід до прохолодної осінньої погоди.