
Трагічна втрата для Бережанської громади. Зупинилося серце воїна Миколи Косюка 1977 року народження.
Життя військового обірвалося 5 серпня 2025 року після складного лікування поранення та реабілітації. Про це повідомили у Бережанській міській раді.
Читайте також: Майже півтора року вважали зниклим безвісти: загинув воїн з Кременеччини
Народився Микола 18 червня 1977 року на Хмельниччині. Після школи він вступив до Тернопільського національного педагогічного університету за спеціальністю «Фізична культура», а згодом переїхав до міста Бережани. Працював вихователем у Бережанській виховній колонії, викладачем фізкультури в Бережанському агротехнічному інституті, а з 2014 року і до початку повномасштабного вторгнення — у Бережанському фаховому коледжі.
З початком повномасштабної війни Микола добровольцем пішов до ЗСУ, де служив у 44-й окремій артилерійській бригаді імені Данила Апостола. За бойові заслуги та знищення ворожої техніки він був нагороджений відзнакою «Золотий хрест».
17 серпня 2024 року Микола отримав важке поранення внаслідок атаки дрона. У критичному стані його доставили до лікарні, де він впав у кому на 38 днів. Попри невтішні прогнози лікарів, завдяки вірі дружини Наталії та власній боротьбі, Микола прийшов до тями. Після цього він пройшов складне та важке лікування й реабілітацію.
“Всі хто знав Миколу, відгукуються про нього як про доброго, товариського та сильного чоловіка, який завжди мав свою думку і ніколи не йшов за натовпом. Справжній патріот, надійний побратим та вірний товариш. В смутку та горі залишились дружина, мати, син. дві доньки, онука, брат. Щирі співчуття родині, друзям та близьким! Сили та міцності пережити цю важку втрату”, – йдеться у повідомленні.