04.03.2024
Відео Новини Політика Спецпроекти

На “Терміново” стартував проект “Обирай.te”. Про що розповіли кандидати Тарас Пастух, Богдан Брич, Іван Тарасов(відео)

На сторінці “Терміново – Новини Тернопільщини”, яка є офіційною сторінкою у соцмережі Інформагентства “Терміново”, стартував спецпроект “Обирай.te”. Веде політичне ток-шоу головний редактор видання Наталка Колтун.

Кандидати у народні депутати України, які балотуються на одномандатних виборчих округах Тернопільщини (163-167) мають змогу представити свої програми, бачення розвитку України, області і свого округу, розповісти про себе і відповісти на запитання глядачів. Їх можна ставити у коментарях до трансляції.

Ми працюємо з вівторка по п’ятницю о 19.00 год. у прямому ефірі.

2,3,4,5 липня нашими гостями будуть кандидати ОВО №163;

9-10 липня – ефірний час для кандидатів ОВО №164;

11-12 липня – на зустріч запрошуємо кандидатів ОВО №165;

16-17 липня – сподіваємось на зустріч із кандидатами ОВО №166;

18-19 липня – ефір надаємо кандидатам ОВО №167.

До участі у програмі запрошуємо представників усіх партій без винятку.

Проект “Терміново” працює за підтримки Європейського фонду “За демократію” і не належить жодній із партій.

2 липня виборці могли почути фрагменти програм і бачення розвитку кандидатів у депутати на 163-му ОВО Тараса Пастуха (“Самопоміч”), Богдана Брича (“Батьківщина”) та Івана Тарасова (самовисування). Позицію кожного з кандидатів можна побачити у відео.

3 липня гостями програми “Обирай.te” будуть кандидати у народні депутати на позачергових виборах до Верховної Ради України Іван Ковалик (самовисування), Анатолій Вихрущ (Народний Рух України) та Максим Черкашин (“Голос”). Ми стартуємо о 19.00, стежте за сторінкою видання у соцмережі “Терміново- Новини Тернопільщини”. Запис програми можна переглянути наступного дня на сайті.

Перейти до панелі інструментів