27.11.2021
Новини Суди

Два роки умовно отримав водій – винуватець аварії, через яку загинула тернополянка Діана Тригуба

Умовне покарання дав суд водію-винуватцю аварії, через яку обірвалось життя 17-річної тернополянки Діанки Тригуби. Дівчина померла у лікарні, так і не вийшовши за два місяці з коми.

Аварія трапилась, нагадаємо, 22 серпня 2017 о. 4.30 на вул. Яблуневій в напрямку території “Дального пляжу”. 19-річний водій «ВАЗ 210994» Назарій Д. – знайомий таксист дівчини, рухаючись із швидкістю 80 км/год, не впорався з керуванням та в’їхав в дерево. У результаті аварії його пасажирка потрапила з важкими травмами у лікарню. На лікування дівчини рідні свого часу збирали допомогу, оскільки тільки день лікування обходився у непідйомні для родини суми. Однак потерпіла померла за два місяці після аварії, так і не вийшовши з коми.

Як виявилось згодом, таксист на момент аварії був у стані наркотичного сп’яніння.
У суді водій свою вину визнав, повністю погодився із обвинувальним актом, щиро розкаявся та просив вибачення у потерпілого. Загалом, враховуючи клопотання сторін і те, що учасники судового провадження не заперечували, суд визнав недоцільним досліджувати докази щодо обставин, які ніким не оспорюються та обмежився лише допитом обвинуваченого.

Як результат – суд визнав винуватим водія у вчиненні злочину за ч.2 ст. 286 КК “Порушення правил безпеки дорожнього руху”, дав три роки тюрми з позбавленням права керування на такий же термін. На підставі ст. 75 КК звільнив від відбування основного покарання, встановивши два роки іспитового строку. Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 5 червня, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень 18 червня.

За даними веб-порталу “Судова влада”, 24 червня 2019 на вирок подано скаргу.

Схожі пости

Просять допомогти розшукати кульгавого чоловіка зі шрамом на бороді (фото)

Туалети, які прославили Бучацьку школу на всю країну, відремонтували

На Тернопільщині оголосили про підозру жінці, яка намагалась задушити 4-річну доньку

Перейти до панелі інструментів