06.08.2021
Новини

Тернополянин у петиції просить забезпечити держустанови номерами мобільних операторів

Про забезпечення комунальних установ та органів місцевого самоврядування номерами популярних серед жителів міста мобільних операторів. Така назва прохання, зареєстрованого 21 червня в єдиній системі електронних петицій. Автор – Богдан Мельничайко.

  • Переважна більшість Тернополян відмовилася або активно відмовляється від використання стаціонарних телефонів, чого не можна сказати про комунальні установи та органи місцевого самоврядування. – йдеться у петиції. – Часто коли потрібно зателефонувати у вищезгадані установи жителі користуються мобільними телефонами, що викликає великі незручності та витрати, оскільки при дзвінку на один номер вас переадресують до іншого і так декілька разів або попросять побути на лінії аж поки у вас не закінчаться кошти на мобільному рахунку.

Тернополянин вважає, що для забезпечення потреб жителів міста, що є вимогою часу, слід забезпечити комунальні установи та органи місцевого самоврядування номерами поширених мобільних операторів (Київстар, МТС).

Підписати петицію можна тут. 

Схожі пости

Погрожує вбивством, підпалом, б’є людей. Село на Зборівщині потерпає від п’яного дебошира

Євгенія Цебрій

Happy Monday та Міжнародний фонд «Відродження» запрошують охочих з усієї країни взяти участь у онлайн-проєкті «Антикризова кар’єрна допомога 2.0»

Від 9 до 12 років тюрми загрожує організатору наркобізнесу у Тернополі