Милиці підлокітні: як вибрати і де краще купити

милиці підлокітні

Милиці з підтримкою ліктя, або так звані “канадки”, стають у пригоді тим, хто має незначні травми нижніх кінцівок і потребує додаткової опори для відновлення самостійної ходьби. Їх також часто рекомендують літнім людям, пацієнтам зі схильністю до запаморочення та ослабленим особам.

Правильно підібрані підлокітні милиці забезпечують комфортне пересування протягом тривалого часу та не викликають дискомфорту в місцях контакту зі шкірою.

Особливості підлокітних милиць

Основна перевага “канадок” полягає в особливій конструкції держакf, яка охоплює руку від кисті до ліктя. Завдяки анатомічній формі такі милиці зручні у тривалому використанні та не натирають мозолів. Їхня основа виготовляється з легкого алюмінієвого сплаву, який витримує значні навантаження.

Як правильно відрегулювати підлокітні милиці?

Процес налаштування починається з регулювання рукоятки. Для цього потрібно:

  1. Відставити милицю на 15 см від стопи
  2. Просунути руку в манжету
  3. Залишити лікоть злегка зігнутим (оптимальний кут – 15-20 градусів)

У цьому положенні навантаження рівномірно розподіляється між ліктем і кистю. Верхній край рукоятки повинен збігатися з лінією згину на зап’ясті.

Важливим параметром є відстань між краєм манжети та ліктем:

  • Для людей зростом до 150 см – 4,5-5 см
  • Для зросту близько 170 см – 5-7 см
  • Для осіб вищих за 180 см – до 10 см

Після регулювання висоти слід перевірити зручність під час ходьби по рівній поверхні. Якщо виникають труднощі з утриманням рівноваги, налаштування варто перевірити ще раз.

Наступний крок – регулювання манжет. Вони мають охоплювати руку достатньо щільно, але не перетискати її і не викликати болю. Тільки у такому разі милиці підлокітні виконуватимуть свою функцію на 100%.

Переваги підлокітних милиць

Порівняно з пахвовими моделями “канадки” мають кілька суттєвих переваг:

  • Компактність та естетичніший вигляд
  • Зручність транспортування в громадському та особистому транспорті
  • Можливість замінити пахвові милиці для пацієнтів із сильним плечовим поясом

Проте важливо зазначити, що підлокітні милиці краще замінити на пахвові у випадку ослаблених або травмованих рук, а також якщо пацієнт не може наступати на обидві ноги. Жінкам такі милиці рекомендовані лише за умови достатньої міцності м’язів рук для витримування збільшеного навантаження.

Підбір розміру милиць

При виборі підлокітних милиць слід враховувати зріст та вагу пацієнта:

  • S: зріст 140-160 см, вага до 90 кг
  • M: зріст 160-180 см, вага до 110 кг
  • L: зріст 180-200 см, вага до 120 кг

Кожен розмір можна додатково налаштувати під індивідуальні параметри.

Де придбати якісні підлокітні милиці

Придбати підлокітні милиці можна в спеціалізованих медичних магазинах та інтернет-магазинах ортопедичних товарів. Важливо обирати моделі з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта та за рекомендацією лікаря.

При купівлі варто звернути увагу на моделі з телескопічним регулюванням, які можна налаштувати в будь-який час. Людям вагою понад 100 кг рекомендовано обирати підсилені металеві моделі. Для підвищення комфорту корисно обирати милиці з анатомічними гумовими накладками на манжети.

About the author

Ігор Власюк
trending_flat
Все село під прапорами вийшло провести в останню путь: на Тернопільщині поховали 33-річного Героя (відео)

На Тернопільщині сьогодні провели в останню путь захисника України Ігоря Власюка. Воїну було лише 33 роки. Уродженець села Передмірка Борсуківської громади став на захист Батьківщини з перших днів повномасштабного вторгнення Росії. Сержант Ігор Власюк загинув 17 квітня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Шипувате на Харківщині. Як командир гармати він проявив виняткову хоробрість під час боїв у Куп'янському районі. До війни Ігор активно займався спортом та був гравцем львівського регбі-клубу "Батяри". У понеділок, 28 квітня, односельці провели Ігоря в останню путь. Про це повідомив священник Олексій Філюк, опублікувавши відео з церемонії прощання з Героєм. На відео видно, що попрощатися з героєм зібралося майже все село – дорослі та діти з квітами та прапорами віддали шану своєму земляку. "Ігор був прикладом мужності, сили духу та відданості своїй країні. Пам'ять про нього навіки залишиться у серцях тих, хто його […]

trending_flat
Мав багато планів, які перекреслила війна. Загинув 24-річний бойовий медик з Тернопільщини

Тернопільщина втратила ще одного молодого Героя. На фронті загинув Володимир Мартинюк з Купчинецької громади.  Він служив бойовим медиком. Сумну звістку повідомили у Денисівській гімнaзії імені Івaнни Блaжкевич. “Знову сумнa новинa прилетілa у нaше село. Клятa війнa зaбирaє нaйкрaщих. Володя Мaртинюк , не тaк дaвно зaкінчив нaш нaвчaльний зaклaд . Був розумним, кмітливим, добрим, товaриським, допомaгaв молодшим, a тaкож відчувaлося, що спішив жити . Обрaв професію, мaв бaгaто плaнів і мрій. Але війнa все перекреслилa, він взяв зброю , щоб зaхистити нaшу крaїну. Тaкий ще юний, йому ще жити тa жити… Тепер він тaм де немaє ні болю ні печaлі. Дякуємо Тобі нaш Герою, ти віддaв нaйцінніше- своє життя. Схиляємо голови перед його бaтькaми, брaтчиком, бaбусею і дідусем. Цaрство Тобі небесне тa легких хмaринок”, – йдеться у повідомленні. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним, близьким та усім, хто знав Володимира Мартинюка. […]

Юрій Вець
trending_flat
Героїчно загинув Юрій Вець з Борщівщини: у громаді оголосили триденну жалобу

На жаль, Тернопільщина втратила ще одного мужнього воїна. Борщівська громада прощатиметься з Юрієм Вецем, який героїчно загинув на Донеччині. Про втрату розповіли у Борщівській міській раді. "З глибоким сумом повідомляємо, що 24 липня 2024 року в районі с.Костянтинівка, Донецької області героїчно загинув солдат Юрій Йосипович ВЕЦЬ, 1970 року народження, житель села Ланівці. Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай пам’ять про Юрія назавжди залишиться у серцях близьких та знайомих, а Господь прийме його світлу душу та оселить там, де праведні спочивають. Відповідно до розпорядження міського голови від 28 квітня 2024 року № 03-05/82 у Борщівській міській громаді оголошено триденну жалобу з 28 квітня по 30 квітня 2025 року за загиблим Героєм – солдатом Юрієм ВЕЦЕМ", - йдеться у повідомленні. Зустріч тіла відбудеться у вівторок, 29 квітня, о 9 ранку біля церкви Верховних Апостолів Петра […]

ДТП мотоцикл
trending_flat
Молодий кременчанин отримав важкі травми у ДТП: він злетів з мотоцикла

Молодий житель Кременецького району потрапив до лікарні з численними травмами та переломами після аварії. Юнак 2005 р.н., керуючи мотоциклом марки Lifan City R200, не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та перекинувся. Як повідомляє пресслужба поліції області, аварія сталася у суботу, 26 квітня. "З численними тілесними ушкодженнями та переломами до медзакладу бригада швидкої доправила жителя Кременецького району 2005 року народження. Чоловік, керуючи мотоциклом Lifan City R200, не впорався з керуванням, виїхав на узбіччя та перекинувся", - йдеться у повідомленні. За даними правоохоронців, ця аварія стала однією з шести дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, що сталися на дорогах Тернопільської області впродовж 25-27 квітня. У ДТП біля Копичинців загинув водій легковика. У всіх водіїв було взято зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Наразі слідчі поліції встановлюють точні причини аварії та визначають винуватців усіх зафіксованих ДТП.

нерест
trending_flat
Браконьєри знищують риб під час нересту на Тернопільщині

На водоймах Тернопільської області знову виявлено порушників правил рибальства та браконьєрські знаряддя лову. У Державній екологічній інспекції у Тернопільській області пояснили, що попри чинну заборону через нерестовий період, незаконний вилов риби не припиняється. Під час перевірок фахівці екоінспекції притягнули до адміністративної відповідальності дев'ятьох осіб за порушення правил рибальства згідно з частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також на території Збручанського гідрологічного заказника, що розташований у Скориківській територіальній громаді, виявлено дві ставні сітки загальною довжиною 60 метрів. Їх вилучили. З 1 квітня екоінспектори проводять посилені заходи контролю за дотриманням природоохоронного законодавства під час нересту. Головна мета таких рейдів – не лише фіксувати порушення, але й запобігати їм шляхом проведення роз'яснювальної роботи серед місцевого населення щодо правил рибальства та відповідальності за їх порушення. Екологічна інспекція нагадує, що у період весняно-літньої заборони дозволяється вилов риби лише у визначених місцях з […]

айфон
trending_flat
Як перевірити вживаний айфон перед придбанням

Айфони — найпопулярніші у світі смартфони. Попит мають не тільки нові телефони від Apple, а й ті, що вже були у використанні. Проте можна легко придбати той пристрій, який раніше вже ремонтували, причому обслуговування могли провести з використанням неоригінальних запчастин. Після цього деякі з функцій не будуть працювати. Якщо вже зіткнулися з подібним, то рекомендується звертатися до спеціалізованого сервісного центру, як-от ServiceInUA, де здійснюють сервіс та ремонт айфонів https://serviceinua.com/uk/model/iphone-2/. Як перевірити айфон самостійно Перед придбанням iPhone будь-якого покоління рекомендується виконати наступні перевірки: Візуально оцінити стан айфона. Якщо є можливість, то спробувати його зарядити за допомогою звичайної, а також безпровідної зарядки. В оригінальному смартфоні на задній стороні обов’язково вказується сервісна інформація та серійний номер. Перейти на сайт checkcoverage.apple.com і ввести там серійний номер телефону. Його можна дізнатися в меню «Налаштування» у пункті «Про телефон». Цей сайт дозволяє визначити, чи оригінальним є пристрій, […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025