
У силових видах спорту дуже багато спортсменів рано чи пізно починають вживати стероїди, щоб розширити межі своїх можливостей. Вибір та використання таких засобів достатньо складні. Через це розумно купити стероїди в Україні тільки після детального ознайомлення із їхніми особливостями та можливими наслідками прийому.
Що таке стероїди
Стероїди є природними чи штучними сполуками, що повторюють структуру статевих гормонів. Найчастіше спортсмени використовують синтетичні аналоги тестостерону. Такі засоби можуть багато у чому допомогти атлетам:
- наростити мускулатуру та сформувати гарний м’язовий рельєф завдяки прискоренню виробітки білків у клітинах мускулатури;
- стати сильніше та витриваліше, гарно переносити великі навантаження через поліпшення складу крові та тканинного дихання;
- швидше відновлюватися після інтенсивних тренувань та пошкоджень.
Проте бажання якомога швидше отримати омріяні результати може зіграти із атлетом поганий жарт. Безконтрольний прийом цих засобів, неправильні дозування та подовження курсу можуть викликати дуже небезпечні зміни в організмі та зіпсувати здоров’я. Тому вибирати стероїди треба відповідально та разом із досвідченим лікарем.
Виробляють стероїдні препарати у різному вигляді – у формі таблеток, розчинів, капсул, кремів та гелів. Придбати такі засоби можна в інтернет-аптеці https://stshopua.com/, де можна отримати грамотну консультацію та знайти інші оригінальні спортивні засоби.
Як вибирати стероїди
Ставитися до вибору стероїдних препаратів потрібно уважно. Треба врахувати протипоказання, ризики та стан здоров’я спортсмена. Тому основними критеріями вибору таких засобів є наступні:
- обов’язкова консультація із ендокринологом чи спортивним лікарем;
- чітке розуміння того, навіщо потрібен курс стероїдів, допоможе підібрати найбільш підходящий різновид препаратів;
- новачкам завжди призначають більш легкі засоби, які не вимагатимуть проходження ПКТ;
- досвідченим важкоатлетам підбирають більш сильні та активні препарати, які вимагають ретельного лікарського нагляду та обов’язкового післякурсового лікування для відновлення нормального гормонального фону та природного синтезу тестостерону;
- кількість засобу та тривалість його прийому повинен визначати фахівець, адже неправильна схема вживання препарату може викликати ускладнення;
- під час курсу потрібно ретельно слідкувати за роботою печінки, серцево-судинної системи, гормональним балансом, щоб вчасно помітити негативні зміни;
- у багатьох країнах вживання стероїдних препаратах у спортивних цілях може виявитися незаконним.
Також треба врахувати, що прийом стероїдів може стати приводом для дискваліфікації або інших покарань. Тому перед початком курсу треба все ретельно продумати та зважити.
Застереження та обмеження
Анаболічні стероїди є досить небезпечними засобами. Їх не можна використовувати тим спортсменам, що мають такі протипоказання:
- хвороби печінки;
- захворювання серця та судин – серцева недостатність, гіпертонічна хвороба, тощо;
- недостатня робота нирок;
- злоякісні пухлини;
- порушення у роботі ендокринної системи та низький рівень статевих гормонів;
- вагітність та годування груддю.
Прийом стероїдів небезпечний ускладненнями. Такі препарати погано діють на печінку, нирки, серцево-судинну систему та обмін речовин. Вони можуть спричинити набряки та викликати психологічні порушення на кшталт агресії чи депресії, розвитку залежності та різних психотичних станів. Тому так важливо, щоб досвідчений лікар контролював вибір строїдів для спортивного вжитку та наглядав за станом здоров’я атлета під час курсу.
Відповідальність та уважність у підборі стероїдних препаратів мають вирішальне значення у досягненні бажаних результатів без шкоди для здоров’я атлетів. Такі засоби можуть дуже допомогти у нарощувані мускулатури, створенні ідеального рельєфу м’язів, зроблять бодібілдера сильнішим, енергійнішим та витривалішим. Головна умова отримання таких результатів – правильний вибір стероїдів, ретельний медичний контроль та обізнаність із усіма нюансами використання цих ліків у спорті.