Активну молодь з усієї України запрошують на мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

Мандрівний табір Стежками Князів Острозьких

Коли: 22-26 травня 2025 року
Де: Рівненщина

Що це за табір?
«Стежками князів Острозьких» – це неймовірна мандрівка протяжністю 50 кілометрів історичними місцями Рівненщини, що об’єднує елементи пригоди та навчання. Ти зможеш випробувати себе у фізичній витривалості, вивчити тактичну медицину, орієнтування, основи альпінізму, тактики та навички виживання в екстремальних умовах.

Мандрівний табір Стежками Князів Острозьких

Цього року табір стане дванадцятим за рахунком
З 2015 року ми провели 11 таборів, і кожен з них був унікальним досвідом, сповненим пригод, розвитку та командного духу. Ми поєднуємо екскурсійно-мандрівний та вишкільний компоненти, формуючи у молоді витривалість, громадянську свідомість і незламний дух.

Табір «Стежками князів Острозьких» має дві основні складові, які поєднують історичний та практичний досвід:

  1. Пішохідно-мандрівна складова:

    • Учасники досліджують історію УПА на півдні Рівненщини через походи та мандрівки.

    • Зокрема, вивчають дві важливі події: першу конференцію поневолених народів Європи та Азії 1943 року і найбільшу битву УПА під Гурбами 1944 року.

    • Окрім цього, увагу приділяють історії роду Острозьких та їхній ролі в українській історії, включаючи відомих діячів, таких як брати Наливайки, гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний, Герасим Смотрицький та інші, що були дотичні до цієї родини.

  2. Вишкільна складова:

    • Учасники освоюють практичні навички, необхідні для роботи в екстремальних умовах.

    • Зокрема, це включає:

      • Навчання тактичної медицини для надання першої допомоги в польових умовах.

      • Орієнтування на місцевості, щоб ефективно рухатися та знаходити необхідні точки.

      • Основи альпінізму, що включають використання спорядження для підйому та спуску.

      • Навички виживання в екстремальних умовах, такі як розведення вогнища, побудова укриттів та інші базові техніки виживання

Чому варто долучитися до табору?
Це шанс не тільки пройтись історичними стежками, але й отримати цінні знання, загартуватися та познайомитися з крутою командою. Формат табору поєднує спортивні випробування та практичні заняття з розвитку важливих навичок.

🕒 Дедлайн для зголошення:

  • Якщо реєструєшся до 1 травня – отримаєш підтвердження до 5 травня

  • Якщо після 1 травня – підтвердження отримаєш за тиждень до табору

Вартість участі: безплатно за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Приєднуйтесь! Заповніть анкету за посиланням та станьте частиною цього надихаючого заходу👉 Зголошення на табір: Заповнити анкету

Проєкт реалізовується ГО «Центр суспільних перетворень» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

💬 Контакти:

  • Білотіна Єлизавета — +380950015987

  • Засадко Остап — +380974529996

📱 Ми в соцмережах:

About the author

скид води
trending_flat
На Тернопільщині чоловік під час нересту спустив воду в річці

Житель Зборова самовільно перекрив дамбу на річці Стрипа, чим створив загрозу для нересту риби. Правоохоронці разом з екологами виявили 73-річного порушника після скарг місцевих мешканців - саме вони першими помітили несанкціоноване втручання в екосистему річки. Як кажуть у пресслужбі поліції, фахівці екологічної інспекції зафіксували порушення природоохоронного законодавства та склали на чоловіка адміністративний протокол за ч. 1 ст. 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі триває оцінка завданих довкіллю збитків, за результатами якої порушнику загрожує штраф. Поліція Тернопільської області наголошує, що будь-які втручання у водні екосистеми під час нересту суворо заборонені, оскільки такі дії можуть завдати непоправної шкоди місцевій рибній популяції та водним організмам. Правоохоронці закликають громадян дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та повідомляти про подібні випадки.

Мандрівний табір Стежками Князів Острозьких
trending_flat
Активну молодь з усієї України запрошують на мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

Коли: 22-26 травня 2025 року Де: Рівненщина Що це за табір? «Стежками князів Острозьких» – це неймовірна мандрівка протяжністю 50 кілометрів історичними місцями Рівненщини, що об’єднує елементи пригоди та навчання. Ти зможеш випробувати себе у фізичній витривалості, вивчити тактичну медицину, орієнтування, основи альпінізму, тактики та навички виживання в екстремальних умовах. Цього року табір стане дванадцятим за рахунком З 2015 року ми провели 11 таборів, і кожен з них був унікальним досвідом, сповненим пригод, розвитку та командного духу. Ми поєднуємо екскурсійно-мандрівний та вишкільний компоненти, формуючи у молоді витривалість, громадянську свідомість і незламний дух. Табір «Стежками князів Острозьких» має дві основні складові, які поєднують історичний та практичний досвід: Пішохідно-мандрівна складова: Учасники досліджують історію УПА на півдні Рівненщини через походи та мандрівки. Зокрема, вивчають дві важливі події: першу конференцію поневолених народів Європи та Азії 1943 року і найбільшу битву УПА під Гурбами 1944 […]

Іван Петрунек
trending_flat
Молодий командир з Тернопільщини загинув на фронті

На фронті загинув 45-річний військовий з Тернопільщини, молодший сержант Іван Васильович Петрунек. Воїн служив командиром стрілецького відділення. Іван Петрунек 1980 року народження віддав життя за Україну 8 квітня поблизу населеного пункту Велика Писарівка на Сумщині.Проживав він у селі Горшова, що у Мельнице-Подільській громаді.  Про тяжку втрату повідомили представники другого відділу Чортківського РТЦК та СП. "Щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо біль їх непоправної втрати. Нехай Господь прийме його світлу душу і оселить там де праведні спочивають. Вічна пам'ять та слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!". Висловлюємо щирі співчуття рідним Героя Івана Петрунека, останнього подиху боронив українську землю від окупанта.

поліцейські
trending_flat
Поліцейські Тернопільщини отримали грамоти Верховної Ради

Двоє працівників правоохоронних органів Тернопільської області отримали почесні грамоти Верховної Ради України. Нагороди отримали співробітник управління Корпусу оперативно-раптової дії та підполковник поліції Михайло Димида. Урочисте вручення відзнак провів начальник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко. Спецпризначенець з КОРДу обіймає посаду заступника начальника одного з відділів та з перших днів війни захищає Україну на передовій. Михайло Димида керує управлінням боротьби з наркозлочинністю тернопільської поліції - він забезпечує високі показники роботи підрозділу та його лідерство в загальнодержавному рейтингу, кажуть у поліції. Під час вручення нагород Сергій Зюбаненко наголосив: "Такі високі нагороди — це заслуга обох колективів, у яких працюють поліцейські, і мотивація ставати ще кращими". Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

пістолет
trending_flat
Містом на Тернопільщині розгулював озброєний чоловік

11 квітня 2025 року в місті Монастириська на Тернопільщині правоохоронці затримали чоловіка, який мав при собі зброю без відповідних документів. Під час патрулювання поліцейські Бучацького відділення зупинили перехожого для перевірки документів, проте той спробував утекти. Після затримання у громадянина виявили предмет, схожий на пістолет ZORAKI. Як кажуть у поліції, затриманий житель Монастириськ не зміг надати документів на зброю та відмовився пояснити її походження. Поліція вилучила пістолет і направила його на експертизу. За фактом незаконного поводження зі зброєю відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Правоохоронці нагадують громадянам про можливість уникнути кримінальної відповідальності шляхом добровільного декларування зброї та боєприпасів. У поліції Тернопільської області наголошують, що належний облік та безпечне зберігання зброї є запорукою суспільної безпеки.

документи ОУН
trending_flat
У лісі біля гірського села знайшли невідомий раніше архів ОУН

На Івано-Франківщині у квітні 2025 року сталася визначна історична знахідка. Мешканці села Козаківка Болехівської громади натрапили на бідони з документами ОУН, які пролежали в землі близько 80 років. Цінні історичні матеріали знайшли 4 квітня під деревом, яке вивернула буря. За інформацією "Суспільного", в алюмінієвому бідоні містилося приблизно 50 документів Організації українських націоналістів різними мовами, датованих 1948-1950 роками. "Буря перевернула дерево, і люди побачили частину зламаної металевої посудини. Коли з'ясувалося, що це документи, вони одразу зв'язалися з нами", – розповів голова первинного осередку пошуково-історичного клубу "Тустань" села Тисів Віктор Савчук. Знахідку виявили на відстані близько кілометра від бункера відомої діячки УПА – редакторки та письменниці Богдани Світлик (псевдо "Доля"), де також бував референт пропаганди Проводу ОУН Петро Федун ("Полтава"). Директор комунального підприємства "Пам'ять" Василь Тимків вважає цю знахідку однією з наймасштабніших на Прикарпатті. "Це вперше, коли ми знайшли документи, які належали […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А

ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright 2025