Скільки заробили працівники Бучацької міськради за 2024 рік: аналіз зарплат та їх складових

Майже 18 мільйонів гривень (17 922 348,94 грн) отримали на руки працівники Бучацької міської ради 2024 рік. У цю суму входять як обов’язкові автоматичні нарахування, сума яких визначається державою (точніше Постановою КМУ № 268) так і додаткові, такі як премії, надбавки за складність роботи та матеріальні допомоги. Зазначимо, що розмір преміювання та доплат для міського голови погоджують депутати на сесії. Також вони дають згоду на те, щоб голова громади приймав рішення по своїх заступниках та підлеглих.

“Терміново” отримало офіційну відповідь Бучацької міськради на свій запит про розмір та суми виплачених зарплат міського голови, його заступників, секретарів, старостату тощо.

Отже, згідно з отриманою інформацією, за 2024 рік на зарплати працівникам було нараховано 22 млн 354 тис. 529 грн, з них відраховано 4 млн 432 тис. 180 грн.

З них найбільшу зарплату мають міський голова Віталій Фреяк, керівники апарату та деякі старости. Розглянемо детальніше, з чого складаються виплати співробітникам Бучацької міської ради.

Віталію Фреяку у 2024 році нарахували 731 589 грн, з них вирахувано податків 145 259 грн. У цю суму входять: посадовий оклад 226 607 грн, відрядження – 11 452 грн, відпускні – 29 383 грн, надбавка за вислугу років –  35 160 грн, надбавка за складність та напруженість (це така виплата заохочувального характеру, яку встановлюють за різноманітну за складом роботу, яка вимагає уваги, зосередженості, додаткових зусиль і часу, – Ред.) – 134 780 грн. Крім того, Фреяк протягом року отримав доплату за ранг у розмірі  7793, 41 грн,  премії у розмірі 202 168 грн, премію у зв’язку з професійним святом у розмірі 9384 грн. Матеріальна допомога виплачувалась у розмірі 23 459 грн (перед відпусткою), а також у розмірі 50 908 грн. Зазначимо, що, згідно з постановою №268 матеріальна допомога на оздоровлення виплачується перед відпусткою і є обов’язковою.

Методом простих розрахунків отримуємо суму, яку міський голова отримує на місяць чистими. В середньому це 48 860 грн.

Перший заступник міського голови Михайлюк Володимир Михайлович отримує значно меншу зарплату, ніж його керівник. За рік Володимиру Михайлюку нарахували всього 485 227 грн, з них податки 96 051. У цю суму входять: премія – 93150 грн, надбавка за ранг – 4317 грн,  надбавка за складність та напруженість –  93 418 грн, посадовий оклад – 182 520 грн,  матеріальні допомоги 19 549 та 35 297 грн, відпускні та відрядні 28 405 та 12 755 грн відповідно, а також премія на профсвята у розмірі 15 638. “Чистими” виходить в середньому 32 431 гривні на місяць.

Заступниця міського голови Сурм’як Олена Олегівна отримала оклад 172 116 грн, доплату за вислугу років у розмірі 44 208 грн, відпускні 35 636 грн, лікарняні 14 778 +5684 грн, надбавку за складність -110 522 грн, надбавку за ранг – 4718 грн, премію – 91 988 грн. Також Олена  Олегівна отримала премію у зв’язку з професійним святом у розмірі 15 013 грн. Є також 2 матеріальні допомоги на суму 18 767 та 40 449 грн.  У загальному виходить, що заступниці міського голови нарахували 554 096 грн, з них відраховано податків у розмірі 109 691 грн. “Чистими” виходить 444 405 гривень за рік (37 033 в місяць в середньому).

Головна бухгалтерка та начальниця відділу бухгалтерського обліку та звітності Марія Горин за 2024 рік отримала: премія – 55 880 грн, доплата за  ранг – 3 746 грн, надбавка за складність – 60 265 грн, матеріальні допопоги – 10 947 та 21 952 грн, вислуга років – 15 721, відпускні – 25 715, оклад – 101 062 грн, премія на профсвята – 8757. Всього за 2024 рік нараховано 304 271 грн, з них 60 242 грн податків. За місяць Марія Горин отримувала в середньому 20 335 грн “на руки”  (244 029 грн за рік).

Секретар Бучацької міської ради Чук Анатолій Олексійович за 2024 рік отримав  премію у розмірі 96 624 грн,  доплату за ранг у розмірі 5393 грн,  надбавку за складність – 128 789 грн, матеріальні допомоги у розмірі 12 000 та 44355 грн,  оклад по годинах  – 73 594 грн та відпускні 43059 грн,  оклад 178 591, а також премію на профсвята у розмірі 15 013 грн. Всього виходить 597 686 гривень, з цієї суми податки становлять 118 343 грн. Отже, чистими Анатолій Чук отримав 479 343 грн за рік або 39945 грн за місяць.

Кривенький Тарас Григорович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Бучацької міської ради у 2024 році отримав премію у розмірі 49 022 грн,  доплату за ранг 3083 гривень,  надбавку за складність у розмірі 65 143 грн, компенсацію відпустки 18019 + відпускні 499 грн, матеріальну допомогу у розмірі 34 453 грн, доплату за вислугу років у розмірі 21 717 грн, оклад 112 233 грн, премію на проф.свята у розмірі 9383 грн. Всього виходить 316 521 грн, з них податки – 64 507 грн. Отже, Тарас Григорович Кривенький заробив за 2024 рік 252 014 за 2024 рік або 21 001 за місяць.

Нагадаємо, раніше “Терміново” писало про те, скільки заробляють керівники Підволочиської селищної ради під час війни.

About the author

поле
trending_flat
За підпал сухостою почали штрафувати: на Тернопільщині порушників шукають через супутники

На Кременецькому районі штрафують за спалювання пожнивних залишків. Про це повідомляє Кременецьке районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області. На території Кременецького району виявили випадки самовільного спалювання пожнивних залишків та сухої рослинності на присадибних ділянках і землях сільськогосподарського призначення. За результатами перевірок, проведених спільно з працівниками Національної поліції та землевпорядниками територіальних громад, за кадастровими номерами встановили власників земельних ділянок, де здійснювали спалювання рослинних залишків. Порушників притягнули до адміністративної відповідальності. Кожному з них призначили штраф у розмірі 3060 гривень. Фахівці наголошують, що спалювання сухої трави та пожнивних залишків становить серйозну загрозу для людей і довкілля. Вогонь може швидко поширитися та спричинити масштабні пожежі, знищення майна, лісових насаджень і природних екосистем. Для виявлення осередків загорянь Кременецьке районне управління цивільного захисту та пожежної діяльності здійснює моніторинг природних екосистем за допомогою безпілотних літальних апаратів. Також проводиться цілодобовий супутниковий моніторинг. Громадян закликають не спалювати […]

Павло Супрунюк
trending_flat
Підтвердилась загибель молодого воїна з Кременеччини, який зник 2 роки тому

Кременеччина втратила молодого воїна Павла Супрунюка. Про це повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський. "Павло Супрунюк народився у с. Михайлівка Дубенського району. Після одруження проживав у селі Рохманів. Був учасником АТО, декілька років продовжував службу за контрактом. З 25 лютого 2022 року добровільно став на захист Батьківщини, проходив службу на Донецькому, Херсонському та Луганському напрямках. Мріяв про міцну велику сім'ю, про спокійне життя під мирним небом", - розповідає мер. Днями родина отримала офіційне повідомлення про загибель Героя. Трагедія сталася 14 ипня 2024 року під час ведення бойових дій. Довгих 2 роки рідні надіялись, що захисник повернеться додому, але дива не сталось. https://terminovo.te.ua/news/143794/ "26 серпня 2026 року прийшла важка звістка, яка підтвердила найгірші побоювання. Після проведення необхідних ДНК-експертиз загибель нашого захисника підтвердили офіційно. Супрунюк Павло мужньо загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Залізне на Донеччині, до останнього подиху […]

Герой
trending_flat
Кременеччина втратила молодого воїна Андрія Владимірського

На Донеччині загинув захисник із Почаєва Андрій Владимірський. Про це повідомляє Почаївська міська рада. Почаївська громада отримала трагічну звістку — у боях за свободу та незалежність України загинув військовослужбовець, житель міста Почаєва Андрій Миколайович Владимірський. Захисник народився 1 лютого 1993 року. Він проходив військову службу на посаді стрільця-помічника гранатометника протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки однієї з військових частин. 10 травня 2024 року поблизу Костянтинівки Покровського району Донецької області Андрій загинув під час виконання бойового завдання. До останнього він залишався вірним військовій присязі та мужньо захищав Україну. Редакція "Терміново" висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам полеглого воїна. Про час зустрічі загиблого Захисника та чин поховання повідомлять додатково. Вічна та світла пам’ять Герою, який віддав життя за Україну.

погода
trending_flat
Синоптики дали прогноз на останні дні літа на Тернопільщині

На Тернопільщині найближчими днями очікується переважно тепла погода. 28 серпня буде малохмарно та без істотних опадів, однак вночі та вранці місцями можливий слабкий туман. Про це повідомили у Тернопільському обласному центрі з гідрометеорології. У четвер, 28 серпня, температура повітря в області вночі становитиме 7–12° тепла, вдень — 21–26°. У Тернополі вночі очікується 8–10°, вдень — 24–26° тепла. Вітер південно-східний, 3–8 м/с. 29 серпня прогнозують хмарну з проясненнями погоду без істотних опадів. Вітер посилиться до 7–12 м/с, а вдень можливі пориви до 15–20 м/с. Температура вночі — 10–15° тепла, вдень — 22–27°. 30 серпня на Тернопільщині буде хмарно з проясненнями. Місцями очікуються невеликі короткочасні дощі та грози. Вітер південно-східний, 3–8 м/с. Вночі температура становитиме 12–17°, вдень — 22–27° тепла.

Герой
trending_flat
У Кременецькій громаді оголосили День жалоби через загибель Героя

Кременецька громада отримала трагічну звістку про загибель військовослужбовця, жителя села Попівці Дунаївського старостинського округу Віктора Процюка, 1988 року народження. Про це повідомляє міський голова Кременьця Андрій Смаглюк Захисник загинув 26 грудня 2025 року поблизу населеного пункту Різниківка Бахмутського району Донецької області. Віктор Процюк служив навідником 1-го штурмового відділення 1-го штурмового взводу 2-ї штурмової роти 1-го штурмового батальйону військової частини. Громада закликає мешканців гідно зустріти та провести в останню путь Героя, який віддав своє життя за волю та незалежність України. 28 серпня о 13:00 біля Трьох Валетів зустрічатимуть загиблого захисника. О 13:30 відбудеться прощання на Майдані Волі. Після цього траурний кортеж вирушить до родинного дому у селі Попівці, де відбудеться панахида. 29 серпня о 11:00 проведуть літію біля будинку родини. Чин похорону відбудеться у храмі Святого Миколая. Поховають Віктора Процюка на місцевому кладовищі в селі Попівці. У громаді 29 серпня 2026 […]

На Щиті
trending_flat
Не лише волонтери “На Щиті”: на Тернопільщині ще одна громада взялася за гідний супровід полеглих Героїв

Великобірківська громада долучилася до співпраці з волонтерами «НА Щиті Тернопільщина», щоб разом організовувати гідний супровід полеглих захисників до їхнього рідного дому. Про це повідомили представники «НА Щиті Тернопільщина». Координаторкою співпраці стала Леся, яка живе у Великих Бірках. До команди вона приєдналася у грудні 2024 року після загибелі чоловіка. Тепер, коли Герой із Великобірківської громади повертається додому, до супроводу долучаються автомобілі громади та офіцер громади. Волонтери «НА Щиті Тернопільщина» надають спеціалізований автомобіль, а також передають свій досвід і допомагають організувати процес. Таким чином громада поступово вчиться самостійно забезпечувати гідний супровід своїх полеглих захисників. «НА Щиті Тернопільщина» зазначає, що саме такий формат співпраці хотіли б бачити в усіх громадах області. Волонтери наголошують: вони не можуть і не повинні робити все самостійно, але готові навчати та передавати свій досвід громадам, які хочуть долучатися. Великобірківська громада стала ще однією громадою Тернопільщини, яка приєдналася до […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025