На початку лютого Землю накриють магнітні бурі. За даними Центру прогнозування космічної погоди NOAA, найсильніші геомагнітні бурі очікуються на початку лютого – 1 та 2 числа. Ці бурі матимуть показник 5 балів за планетарним індексом, що вказує на значний вплив на метеозалежних людей.
Як саме магнітні бурі впливають на людей? Вони можуть спричинити такі симптоми як головний біль, запаморочення, слабкість, безсоння, різкі зміни настрою, погіршення самопочуття у людей з хронічними захворюваннями.
За даними фахівців NOAA, наступні три дні (3-5 лютого) ситуація з магнітними бурями трохи покращиться. Однак не варто розслаблятися повністю, адже рівень сонячної активності залишатиметься досить високим. Показник К-індексу, який характеризує інтенсивність магнітних бур, триматиметься в межах 4 балів. Це означає, що Сонце продовжуватиме викидати в космос велику кількість заряджених частинок. Хоча це й не найсильніший рівень, все ж таки варто бути готовими до можливих збурень магнітного поля Землі.
Після закінчення цього періоду рівень сонячної активності знизиться. Протягом більшої частини місяця К-індекс не перевищуватиме 3 бали, що вказує на досить спокійні геомагнітні умови. Однак вже 11 лютого очікується нове загострення. Магнітна буря, яка почнеться в цей день, послабне наступного дня, 12 лютого. Але не встигнемо ми віддихнути, як вже 13 числа наступного місяця прогнозується нове посилення сонячної активності.
Варто зазначити, фахівці NOAA оновлюють дані що три години, тому прогноз може змінюватися. Тому для точності варто регулярно перевіряти дані на їхньому сайті.