07.03.2021
Анонс Новини

У всіх містах України сьогодні відбудеться акція “Безкарність вбиває!”

Сьогодні у всіх містах України відбуватиметься акція “Безкарність вбиває!”. Активісти о 19.00 годині зберуться біля головних управлінь національної поліції своїх міст.

Акцію організовують через загибель 5-річного хлопчика, якого підстрелили поліцейські. Активісти вимагають відставки Арсена Авакова, справдливе розслідування справи та негайне притягнення до кримінальної відповідальності винних у загибелі хлопчика.

– Трагедія трапилася 31 травня. У Переяславі-Хмельницькому 5-річний хлопчик потрапив до реанімації з вогнепальним пораненням голови, – пишуть організатори. – Підозрюють, що в дитину стріляли двоє п’яних поліцейських. Їх затримали, але вони спочатку переконували, що хлопчик прослизнувся і впав. Стан малюка був вкрай важкий. У дитини – кульове проникаюче поранення голови, тяжка відкрита проникаюча черепно-мозкова травма, забій головного мозку. Лікарі у Переяславі-Хмельницькому здійснили складну операцію, але, на жаль, витягнути кулю так і не змогли.

Для подальшого лікування хлопчика доправили у високоспеціалізований нейрохірургічний центр в Києві. Дитина була у стабільно важкому стані, підключена до апарату штучної вентиляції легень. Кирилові надавали усю необхідну допомогу, однак врятувати його так і не вдалося.

Схожі пости

На чекали: уряд дозволив працювати школам і садкам у “червоній” зоні

“Тут для мене починалася Україна”: тернополянка розмалювала столітню сільську хату візерунком з сорочки батька-оунівця

Євгенія Цебрій

На Тернопільщині за добу від коронавірусу померло двоє осіб, нових інфікованих – майже 100