Видалення геморою та реабілітація: головне

Геморой — не та проблема зі здоров’ям, яку варто замовчувати. Ця патологія є в мільйонів людей по всій планеті. Гарна новина: вона піддається ефективному лікуванню. Залежно від ступеня захворювання можуть змінюватися й методи лікування. Наприклад, якщо цікавить видалення геморою лазером ціна в Оксфорд Медікал залишається на прийнятному рівні, а сама процедура проходить ефективно й безболісно.

Причини появи геморою

Геморой — це запалення у прямій кишці, що супроводжується створенням болючих вузлів. Хвороба розвивається під впливом негативних чинників. Зокрема до них належать:

  • малорухливий спосіб життя;
  • шкідлива незбалансована їжа;
  • зловживання вином, пивом й іншими алкогольними напоями;
  • надмірні фізичні навантаження;
  • розлади травлення тощо.

До лікаря звернутися варто, якщо ви відчуваєте біль у ділянці анального отвору та помітили кровотечу після дефекації.

Способи лікування

Геморой має чотири стадії. На кожній із них методи лікування можуть дещо відрізнятися. Спочатку лікар запропонує медикаментозну терапію. Але коли захворювання ускладнюється, краще застосовувати лазер для видалення геморою. Лазерна гемороїдопластика малоінвазивна та впливає лише на окрему ділянку тканини. Операцію проводять без госпіталізації та загального наркозу.

Також використовують такі методи:

  • радіохвильове видалення вузлів;
  • лігування латексними кільцями;
  • інфрачервона фотокоагуляція тощо.

Проктолог індивідуально визначає ефективні варіанти для лікування.

Чого очікувати: про реабілітацію

Після лазерного видалення реабілітація простіша. Вона включає:

  • застосування препаратів і процедури кілька днів;
  • обмеження фізичних навантажень;
  • правильне харчування без гострої та жирної їжі;
  • відмову від шкідливих звичок;
  • гігієну для виключення ризику зараження.

Через кілька днів можна вже сідати, а до того краще лежати чи стояти. Поступово лікар знімає обмеження щодо активності — десь на 6–7 день.

Отже, видаляти геморой лазером безпечно та ефективно. Але який би метод лікар не призначив, не варто боятися операції. Сучасні способи й обладнання роблять процедуру менш неприємною.

About the author

Анатолій Синява
trending_flat
Рік невідомості: підтвердили смерть молодого військового з Монастириськ

Небесне військо поповнилось ще одним Героєм - 26 серпня 2024 року в бою за незалежність поліг житель міста Монастириська Анатолій Синява 1987 року народження. Загинув він поблизу населеного пункту Мемрик, що біля Покровська на Донеччині, з того часу вважався зниклим безвісти. "Майже рік невідомості, щирих молитов і довгого очікування… І ось страшна новина, яка зруйнувала всі надії і сподівання. Ще 26 серпня 2024 року в бою за волю і незалежність України віддав своє молоде життя житель міста Монастириська Анатолій СИНЯВА, 1987 року народження. Свій останній бій мужній воїн прийняв поблизу населеного пункту Мемрик Покровського району Донецької області", - йдеться у повідомленні міської ради Монастириськ. Кортеж з тілом Героя прибуде до міста Монастириська в понеділок 7 липня орієнтовно об 12:30. Місцева влада просить усіх небайдужих вишикуватись вздовж руху кортежу для гідної зустрічі Героя. Про можливі зміни в часі прибуття кортежу повідомлять […]

Михайло Підгреба
trending_flat
На війні загинув молодий працівник Заліщицької міськради

Під час війни загинув молодий співробітник Заліщицької міськради Михайло Підгребя. Він пішов на фронт добровольцем ще до повномасштабного вторгнення росії. Про смерть захисника повідомила Заліщицька міська рада. Михайло залишив роботу в міській раді та вступив до лав української армії за власним бажанням. Загиблий боєць свідомо обрав шлях служіння Україні та захищав країну до останнього подиху. Він віддав життя за свободу рідної землі, показавши приклад відданості Батьківщині. Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловив співчуття родині та всім, хто знав Михайла. Особливі слова підтримки адресували його мамі - Надії Підгребі, яка очолює управління освіти міста. "Його відданість Батьківщині— це приклад нескореності, гідності й любові до України. Він належить до покоління, що в найтемніші часи стало світлом спротиву.Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловлюють щирі слова співчуття родині, побратимам, усім, […]

Труш
trending_flat
Вже не в ЗУНУ? Декларація Володимира Труша розсекретила його можливе нове місце роботи

Володимир Труш подав декларацію на посаду проректора Львівського медичного університету. Колишній начальник Тернопільської ОВА може залишити роботу у ЗУНУ. Ексочільник області 29 червня 2025 року подав кандидатську декларацію на посаду проректора з адміністративно-господарської роботи. Про це свідчать дані з офіційного реєстру декларацій, де зазначено його можливе майбутнє місце роботи. Нагадаємо, після звільнення з посади начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш працював викладачем кафедри фінансів ЗУНУ. У березні 2024 року він входив до складу проблемної групи, яка надавала пропозиції органам місцевого самоврядування щодо співпраці з кафедрою. Тоді викладачі кафедри Богдан Малиняк та Володимир Труш обговорювали пропозиції до налагодження співпраці з громадами. Серед них була розробка бюджету для громадян - буклета з основною інформацією про бюджет територіальної громади у зрозумілій формі.

trending_flat
Уламок російської ракети впав на будинок жительки Тернопільщини (відео)

На Тернопільщині під час атаки 29 червня частини ракети впали на подвір'я місцевої мешканки. Жінка розповіла, що кілька днів перебувала в шоці після інциденту. Про це повідомив телеканал Тернопіль 1. Уламки боєприпасу пошкодили стіни житлового будинку, сільськогосподарську техніку та огорожу на приватному обійсті. Наслідки падіння ракетних частин вже частково усунули. На місці події працювала спеціальна комісія для оцінки збитків та вжиття необхідних заходів. У місцевій громаді зазначили, що подібний випадок стався вперше за весь час війни. Представники влади пообіцяли надати постраждалій матеріальну допомогу для відновлення пошкодженого майна.

trending_flat
У Тернополі запустили великий проєкт зі збереження документів для майбутніх поколінь

У Тернополі запустили великий проєкт із збереження старих документів для майбутніх поколінь. Архівні матеріали відновлюють та переводять у цифровий формат. Про це повідомили у сюжеті телеканалу «Тернопіль1». Роботу виконують у Державному архіві Тернопільської області. Молода реставраторка Евеліна Дзюбановська щодня працює з 20 аркушами історичних паперів. Вона розпрямляє зім'яті сторінки, очищає їх від бруду та клею спеціальними інструментами. «Коли мені в руки потрапляють документи, перш за все я мушу їх розпрямити, тому що дуже часто буває, що вони десь пом'яті, загнуті. Бувають і залишки клею, або бруду – я маю їх почистити», – розповідає фахівчиня. Зараз Евеліна відновлює документи про людей з інвалідністю часів між двома світовими війнами. Після реставрації папери передають спеціалістам для створення цифрових копій. Операторка Олександра спочатку вносить дані з обкладинки у комп'ютерну програму, а потім фотографує кожну сторінку. На оцифрування однієї справи потрібно максимум п'ять хвилин. В […]

Тернопільська область
trending_flat
Цигани, Товстобаби, Цицори і не тільки: кумедні назви поселень Тернопільщини

На мапі Тернопільської області можна знайти десятки населених пунктів з незвичайними назвами. Деякі з них змушують усміхнутися, інші - замислитися над їхнім походженням. Історик та краєзнавець Віктор Уніят раніше склав рейтинг найкумедніших назв сіл області. За його словами, кумедні назви існують по всьому світу, тому не варто поспішати з висновками про їхнє значення. Села з географічними назвами У Тернопільській області є села та хутори, що носять імена далеких країн і континентів. Швейцарія, Французівка, Саджівка, Варшавка, Угорськ та Угринів нагадують про Європу. Сахалін, Курили та Кавказ - такі теж хутори є на Тернопільщині. Перейменовані села Багато сіл з незвичайними назвами отримали нові імена у радянський час. Село Повія носило таку назву до 1958 року (зараз - Набережне). Свинюхи перейменували на Очеретне у 1946 році. Назва походила від фільварка-свиноферми "Свиноберген" князів Збаразьких, де розводили свиней для продажу в Європу. Цапівці стали називатися […]

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025