На Тернопільщині жінка впала у стічну канаву і не могла вибратися
На Тернопільщині рятувальники допомогли жінці, яка впала у стічну канаву і не могла вибратися. Про це розповіли у ГУ ДСНС України у Тернопільській області. "Зокрема, від медиків надійшло повідомлення про те, що 60-річна мешканка міста Бережани впала у стічну канаву, глибиною 2 м, та самостійно не може вибратися на поверхню. Надзвичайники оперативно прибули на виклик. За допомогою драбини потерпілу було піднято на поверхню та передано до рук медиків", - йдеться у повідомленні.
