У Тернополі швидка забрала учня зі школи з черепно-мозковою травмою
Ситуація трапилася учора близько 12.00 год. Там під час гри травмувався 13-річний хлопчик. Дитину після огляду медиків шпиталізували, - повідомляють у Центрі ЕМД Тернопільщини. "Бригада швидкої виїжджала на вулицю Бойчуків, до школи. 13-річний учень випадково отримав удар у голову м’ячем. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку юного пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню", - йдеться у повідомленні.
