Стан – майже у комі: у Тернополі сильно п’яний водій накоїв лиха
Учора у Тернополі сталась ДТП без травмованих. Водій автомобіля скоїв ДТП, наїхавши на припаркований Citroen, а після цього поїхав собі далі. Про випадок повідомили у Патрульній поліції Тернопільської області. "Обстеживши прилеглі території, ТОРівці виявили автомобіль з характерними пошкодженнями та водія, який підтвердив свою причетність до ДТП. З перших хвилин спілкування у керманича ми виявили ознаки алкогольного спʼяніння. Огляд на визначення стану спʼяніння чоловік погодився пройти на місці зупинки за допомогою алкотесту Драгер. Результат позитивний — 3,12 проміле", - йдеться у повідомленні пресслужби патрульної поліції. Цей результат майже у 16 разів більше, ніж допустима норма. Крім того, громадянин не мав з собою жодних документів. Тож на нього склали 1 постанову та 3 протоколи. Автомобіль евакуювали.
