У тернопільському озері втопилась 15-річна дівчина
У тернопільському озері трагічно загинула 15-річна дівчина. Інформацію підтвердив керівник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Сергій Зюбаненко. "Сьогодні на Тернопільщині сталася саме така непоправна втрата. На міському пляжі «Циганка» під час відпочинку на воді загинула 15-річна дівчина з Скалатської громади. Щирі співчуття її рідним та близьким", - йдеться у повідомленні. Як повідомляє кореспондент "Терміново", медики, які прибули на місце події, довго намагались реанімувати дівчинку. Проте, на жаль, не вдалося.
