У селі біля Тернополя чоловік вигадав вбивство власної дружини
Жителю Великогаївської громади доведеться відповідати перед законом за неправдиве повідомлення про злочин. Чоловік зателефонував на лінію "102" та заявив правоохоронцям, що позбавив життя свою дружину. Під час перевірки з'ясувалося, що виклик був фейковим. Ініціатором "розіграшу" виявився 50-річний місцевий мешканець, який перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння. Про це повідомили в пресслужбі поліції Тернопільщини. Як встановили поліцейські, заявник уже тривалий час не мешкає разом із дружиною, а сама жінка зараз узагалі перебуває за межами України. "За завідомо неправдивий виклик спеціальних служб поліцейські склали на порушника адмінпостанову за ст. 183 КУпАП та наклали штраф у розмірі 3400 гривень", - йдеться у повідомленні.
