trending_flat

Відсутність світла від 12 до 18 годин на добу: телеграм-канали розносять новий фейк

В українських телеграм-каналах почало масово поширюватися повідомлення про нібито впровадження "зонової системи відключень" електроенергії по всій Україні. Згідно з цією  інформацією, міста будуть поділені на зони з різною тривалістю відключень - від 12 до 18 годин на добу. НЕК "Укренерго" офіційно спростувала ці чутки, назвавши їх черговим фейком та інформаційно-психологічною операцією (ІПСО). Компанія наголошує, що такі повідомлення не мають під собою жодних підстав і є спробою залучити нових підписників на анонімні телеграм-канали. "Укренерго" нагадує, що вимушені відключення електроенергії спричинені виключно ракетно-дроновими атаками з боку Росії. Компанія закликає громадян користуватися лише офіційними джерелами інформації щодо ситуації з електропостачанням, зокрема сторінками Укренерго, Міністерства енергетики та обласних енергетичних компаній. Експерти з інформаційної безпеки попереджають, що подібні фейки можуть мати на меті посіяти паніку серед населення та підірвати довіру до офіційних джерел інформації. Вони рекомендують критично ставитися до повідомлень з неперевірених джерел та завжди […]

trending_flat

На Луганщині загинув 29-річний захисник з Чортківщини

Страшна новина знову прийшла у Білобожницьку громаду. Безжальна війна забрала життя 29-річного Героя Володимира Гречаного, - повідомляють у Чортківській райдержадміністрації. "Всього 29 років відміряла доля Володимиру Гречаному, уродженцю села Джурин Білобожницької громади. Останній бій за волю і незалежність нашої держави мужній Захисник прийняв 1 липня біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області. Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Це надзвичайно велика ціна за наше з вами право жити на вільній, Богом даній, землі. Доземний уклін і вічна памʼять славному Воїну!", - пишуть у повідомленні.

trending_flat

У Тернополі горіла закинута будівля

Пожежа сталася учора ввечері. На одній з вулиць міста зайнялася закинута споруда, - інформують в ГУ ДСНС Тернопільщини. "3 липня о 21:34 виникла пожежа в закинутій будівлі по вул. Паращука, що у м. Тернопіль. Пожежу, яка поширилась на площі 5 м кв, ліквідували вогнеборці 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини", - йдеться у повідомленні.

trending_flat

Сахара переміститься в Україну: на Тернопільщині прогнозують сильну спеку

Україну очікує тиждень аномальної спеки, повідомляє відома синоптикиня Наталка Діденко. За її прогнозами, температура повітря в багатьох регіонах країни сягатиме +33-37°C, а на півдні, сході та в центральних областях може піднятися до +35-39°C, місцями навіть до +40°C. На Тернопільщині та інших західних областях, які донедавна потерпали від прохолодної погоди, вже 5 липня очікується потепління до +23-27°C. Місцями можливі короткочасні грозові дощі. У північних регіонах температура буде комфортною - +24-29°C, з ймовірністю локальних опадів. Центральна Україна залишиться без істотних опадів, з температурою +25-30°C, на Дніпропетровщині до +33-35°C. Південь країни прогріється до +29-33°C, на Запоріжжі - до +35°C. Найспекотніше буде на сході, де стовпчики термометрів можуть сягнути +33-37°C. Ввечері 5 липня тут можливі грозові дощі. У Києві 5 липня очікується +25-26°C з невеликою ймовірністю короткочасного грозового дощу. На вихідних по всій країні буде сухо та сонячно. На сході, півдні та в центрі […]

НМТ
trending_flat

На Тернопільщині є сотня випускників-двохсотбальників: підрахували результати НМТ

На Тернопільщині підрахували результати національного мультипредметного тесту. Цьогоріч 100 випускників склали один із предметів на максимальну кількість балів - 200. Про це повідомив відповідальний за зовнішнє незалежне оцінювання на Тернопільщині Юрій Шайнюк. Серед цих випускників п'ятеро склали по три предмети максимально. Це випускники тернопільських шкіл номер 19, 27, а також Монастириської ЗОШ та Заліщицької гімназії (2 учні). "У 12 випускників закладів загальної середньої освіти 200 балів з двох предметів, в решти 83 - з одного. Треба відзначити, що серед найкращих, 6 учасників з числа студентів закладів фахової передвищої освіти: Галицького ФК (2 учасники), Тернопільського ФК ТНТУ, Бережанського агроколеджу, Зборівського ФК ТНТУ, Теребовлянського мистецького коледжу. ВІТАЄМО!!", - повідомив Юрій Шайнюк. Раніше ми уже розповідали, що тернополянин склав НМТ з 3 предметів на 200 балів.

trending_flat

Жорстоке убивство сталося у Тернополі: що відомо

Зловмисник кілька разів вдарив товариша ножем, а після цього попросив людей викликати швидку. Чоловіка затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру. За скоєне йому загрожує до 15 років позбавлення волі, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. Про смерть чоловіка у квартирі на вулиці Шпитальній у Тернополі працівників поліції 2 липня повідомив лікар бригади екстреної медичної допомоги. Медик заявив, що вони виїжджали на виклик про раптове погіршення самопочуття жителя обласного центру. На момент прибуття швидкої чоловік уже був мертвий. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Експерт, оглядаючи тіло, виявив численні ножові поранення. Чоловік, який викликав швидку стверджував, що потерпілий сам кілька разів вдарив себе ножем. Проте судово-медична експертиза свідчила про інше: на тілі загиблого було шість ножових поранень, а одне - летальне, яке призвело до масивної крововтрати та смерті. Чоловік завдати такі травми собі самостійно […]

trending_flat

На Тернопільщині мікроавтобус злетів у ставок

Подія трапилася сьогодні вранці. У транспортному засобі були люди. На порятунок їм вирушили рятувальники, - повідомляють у ГУ ДСНС Тернопільщини. "4 липня о 6:47 в селі Колодіївка Скалатської громади Тернопільського району водій мікроавтобуса не впорався з керуванням та з’їхав у ставок, на відстань орієнтовно 15 метрів від берега. На момент події в автомобілі перебувало 3 особи. На місці події працювали рятувальники міста Скалат, які за допомогою надувного човна доставили потерпілих на сушу та передали їх медикам", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, учора на Тернопільщині в озеро з'їхало авто.

trending_flat

Кілька днів не дожив до 30-річчя: загинув військовий з Озернянської громади

29 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув військовослужбовець Збройних Сил України СЕМЕНИШИН Іван Володимирович. Захиснику було 29 років. Іван Володимирович народився 5 липня 1994 року. Він був мешканцем села Цебрів Цебрівського старостинського округу Озернянської громади. Всього кілька днів він не дожив до свого 30-річчя. Громада глибоко сумує за своїм Героєм, який віддав життя, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України. Місцева влада висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого. "Ми низько схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. Іван Семенишин до останнього подиху віддано боронив рідну землю. Його самовідданість та мужність назавжди залишаться в нашій пам'яті", - зазначили в Озернянській громаді. Інформація про дату та місце прощання з Героєм буде повідомлена додатково. Вічна пам'ять та слава Захиснику України!

trending_flat

На Кременеччині попрощаються з директором місцевої школи

У вічність відійшов директор школи у с. Дунаїв, депутат Кременецької міської ради Микола Чоповський. Печальну звістку повідомили у місцевій спільноті. "Важка втрата для Кременеччини, відійшов у засвіти дбайливий сім'янин, мудрий керівник, вірний син української нації - Чоповський Микола Федорович. Пам'ятаю його чесним та справедливим націоналістом! Відданим своїй справі та переконанням! Щирі співчуття рідним! Вічна і світла пам'ять Патріоту!", - пишуть у спільноті. Сьогодні, 3 липня, відбудеться панахида вдома в селі Дунаїв о 19:00 год. Завтра, 4 липня, похорон розпочнеться в родинному домі о 11:00 год.

trending_flat

На Чортківщині жорстоко побили 14-річну дівчину: розбирається поліція

Відео суперечки між молодими дівчатами з’явилося у соціальних мережах, - повідомляють у пресслужбі поліції Тернопільщини. "Відомості про подію правоохоронці зареєстрували в єдиному журналі про скоєні злочини та правопорушення. Як з’ясувалося, інцидент виник між знайомими неповнолітніми дівчатами ще 27 червня близько 23 години у селі Осівці, що на Чортківщині. Відомо, що порушниця – 16-річна місцева мешканка, а 14-річна потерпіла жителька сусіднього села. Суперечку зняли на телефон очевидці події. Працівники поліції склали щодо кривдниці адміністративний протокол відповідно до ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі поліцейські встановлюють всіх свідків, очевидців та додаткові обставини даного правопорушення. Вирішується питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності й інших учасників конфлікту. Триває перевірка", - йдеться у повідомленні. Фото ілюстративне

Контакти редакції: terminovo.te@gmail.com
м. Тернопіль, Кульчицької 2А
+380935295439
ПАРТНЕРИ

Новини Тернополя та Тернопільської області

Copyright

2018 – 2025