Незвичайні рослини виявили у квартирі тернополянина
У Тернополі у квартирі чоловік вирощував коноплі та сушив канабіс. Правоохоронців повідомили про те, що тернополянин вирощує заборонені рослини. Перевіривши цей факт, поліціянти з'ясували, що чоловік дійсно цим займається. Про це повідомили в ГУНП у Тернопільській області. Правоохоронці виявили горщики з рослинами коноплі – всього їх було 8, а також 20 фасованих пакетиків з сушеним канабісом. У приміщенні було все облаштовано для цих "кімнатних" рослин. Поліцейські вилучили заборонені речовини та направили їх на дослідження. "Відомості за даними фактами дізнавачі поліції внесли за ч. 1 ст. 309 (незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 310 (вирощування конопель) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до 5 років обмеження волі", - йдеться у повідомленні.
