Один провів у неволі рік, інший – чотири: на Тернопільщині зустріли братів з полону
На Тернопільщині, у селі Настасів, влаштували зворушливу зустріч для двох рідних братів-військовослужбовців - Павла та Петра Базарів, які повернулись з російського полону. Про це розповіли у Великоберезовицькій селищній раді. Шлях додому для кожного з братів був тривалим та сповненим важких випробувань. Павло Базар провів у ворожій неволі понад рік, тоді як його брат Петро перебував у полоні чотири роки. Після тривалого розлучення захисники нарешті повернулися до рідного краю. Зустрічали земляків усім селом - біля місцевого Будинку культури зібралися десятки людей. Мешканці громади, родичі та друзі прийшли з державними прапорами, синьо-жовтими кульками та квітами. "Повернення Героїв супроводжували щирі оплески, сльози радості та теплі обійми", — поділилися емоціями у селищній раді. Представники громади висловили безмежну вдячність воїнам за їхню неймовірну мужність, стійкість, незламний характер та захист Батьківщини, наголосивши, що попри надскладні умови брати вистояли та повернулися на рідну землю.
