У Тернополі назвали перших випускників, які склали НМТ на 200 балів
Стало відомо імена перших випускників тернопільських шкіл, які склали НМТ 2026 на 200 балів. Випускник Тернопільської загальноосвітньої школи №18 Віктор Вельгач здобув максимальні 200 балів одразу з двох дисциплін — української мови та фізики. Про це повідомили в Тернопільській міській раді. Блискучі знання також продемонстрували дві учениці 11-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи №19. Дарія Рогальська та Катерина Петрик склали тестування з української мови на 200 балів. З історії України обидві дівчини набрали по 194 бали. "Щиро вітаємо наших талановитих випускників, їхніх батьків та педагогів із вагомими досягненнями! Бажаємо впевненого вступу до омріяних закладів вищої освіти, нових звершень та успіхів на життєвому шляху", - йдеться у повідомленні.є Нагадаємо, що минулого року 62 учасники НМТ з Тернопільщини набрали максимальні 200 балів.
